cart TWÓJ KOSZYK 0

Pieczątki kolorowe – oryginalny sposób na promocję firmy

Kolorowa pieczątka to nie tylko narzędzie do podbijania faktur, rachunków czy umów. To także niezwykle skuteczny nośnik reklamowy. Wysoka jakość odbicia oraz połączenie dwóch lub więcej kolorów tuszu daje świetny efekt wizualny, a to przełoży się na zwiększone zainteresowanie twoich klientów.

Pieczątki kolorowe to produkty o szerokim zastosowaniu, zarówno w przedsiębiorstwie, jak i w zdobnictwie np. przy tworzeniu papeterii ślubnej lub zaproszeń na różne okazje.

Pieczątki kolorowe z logo firmy

Pieczątki z logo doskonale sprawdzą się w firmach, dla których bardzo ważna jest spójna identyfikacja wizualna.

Dzięki temu nawet zwykła oferta nabierze nietuzinkowego charakteru. Dodatkowo należy wspomnieć, że kolorowe pieczątki są tak samo trwałe i praktyczne w użytkowaniu jak te standardowe o jednolitej barwie odbicia.
Pieczątka dwukolorowa jest najczęściej wybieranym rodzajem pieczęci wśród niestandardowych stempli. Dzięki temu logo twojej firmy może być w zupełnie innym kolorze niż dane teleadresowe, a to wyróżni je na tle pozostałych elementów.

papierowa torba z pieczatka z logo

Pieczątka dwukolorowa czy pieczątka wielokolorowa?

Tak naprawdę wszystko zależy od tego, do czego taki stempel będzie wykorzystywany i jakie informacje mają się na nim znaleźć. Istotny jest fakt, że decydując się na pieczątkę z kilkoma kolorami odbicia, musisz mieć świadomość, że niezbędny będzie zakup większego modelu automatu ze względów technologicznych.

Pieczątka dwukolorowa doskonale sprawdzi się w przypadku stempli z logo i danymi firmy. Dzięki temu w atrakcyjny sposób wyróżnisz znak graficzny twojego przedsiębiorstwa.

Pieczątki wielokolorowe natomiast, świetnie sprawdzą się przy tworzeniu papeterii okolicznościowej, zaproszeń lub jako specjalne stemple do zabawy dla dzieci.

Taki rodzaj pieczątki znajdzie też zastosowanie w różnego rodzaju przedsiębiorstwach.

W ten sposób oprócz logo możesz również podkreślić istotne dla ciebie informacje np. adres e-mail lub stronę WWW.

Pieczątki kolorowe – jaki automat wybrać?

W związku ze specyficzną metodą przygotowania takich pieczątek, najlepiej sprawdzą się automaty samotuszujące o większym polu odbicia np. Colop C40.

Odległość między poszczególnymi elementami w różnych kolorach powinna wynosi od 2,5 do 3 mm. Nie ma możliwości ustawienia wielobarwnych detali np. na styku grafiki. To bardzo ważna informacja zwłaszcza na etapie projektowania stempla.

Jeśli jesteś zainteresowany kolorowymi pieczątkami z danymi twojej firmy, prześlij nam projekt na maila lub skorzystaj z naszego specjalnego kreatora.