cart TWÓJ KOSZYK 0

Pieczątki dla dzieci pomysłem na zabawę

W dzisiejszych czasach dzieci bardzo dużo czasu spędzają przed ekranem komputera lub smartfonu. To nie wpływa korzystnie na ich rozwój.

Dodatkowo najmłodsi, którzy przez wiele godzin wpatrują się w monitor lub tablet, mogą mieć problemy z zachowaniem prawidłowej postawy.

Zastanawiasz się, jak odciągnąć  twojego malucha od telewizora czy laptopa? Niezawodnym sposobem będzie propozycja ciekawej zabawy.

Pieczątki dla dzieci to świetna alternatywa dla elektronicznych gadżetów – sprawdź, jak możesz je wykorzystać!

pieczątki dla dzieci

Pieczątki dla dzieci – propozycja 3 super zabaw!

Kreatywna zabawa to doskonały pomysł na spędzanie wspólnego czasu. To ogromna radość nie tylko dla najmłodszych, ale też dla dorosłych.

Rodzice przez chwilę znów mogą poczuć się jak dzieci i wrócić myślami do lat beztroskiego dzieciństwa. Przygotowaliśmy 3 ciekawe zabawy. Będą Ci potrzebne pieczątki dla dzieci, papier, kolorowe zakreślacze i coś do pisania.

  • Zabawa w szkołę. Jak wiadomo, dzieciaki uwielbiają naśladować dorosłych. Dlatego pozwól im wcielić się w rolę nauczyciela! Poproś dziecko o przygotowanie lekcji – daj mu chwilę do namysłu, niech zastanowi się nad tematem zajęć, zadaniami i ćwiczeniami. A Ty zgłaszaj się jak najczęściej do odpowiedzi, zadawaj pytania i zbieraj kolorowe stempelki w swoim zeszycie. Jeśli chcesz, zaproponuj także innym członkom rodziny udział w zabawie.
  • Zabawa w grafika. Grafik to bardzo skomplikowany, ale też ciekawy zawód. Wraz ze swoją pociechą możecie pobawić się w agencję reklamową. Zleć swojemu dziecku wykonanie plakatów, ulotek lub zaproszeń na jakąś szczególną okazję. Niech twoja latorośl przy tworzeniu wzoru dla „klienta” wykorzysta pieczątki dla dzieci, kolorowe flamastry, zakreślacze, naklejki i wszystko, co tylko wpadnie jej w ręce.
  • Zabawa w pocztę. Do tej zabawy przydadzą się dodatkowo kartony, taśma klejąca i koperty. Na samym początku przygotujcie wspólnie z dzieckiem sztuczne pieniądze i znaczki pocztowe. Kiedy wszystkie rzeczy będą gotowe, możecie zacząć zabawę. Ty wcielasz się w klienta poczty, a twój syn lub córka w pracownika placówki pocztowej. Możesz zlecić dziecku wypełnienie druków, naklejanie znaczków (które wcześniej razem stworzyliście) na paczki czy przybijanie pieczątek na listy. Za wykonaną usługę należy oczywiście zapłacić. Ta zabawa nie tylko uczy dziecko jak funkcjonuje poczta, ale też wpływa na zdolności manualne i pomaga w nauce liczenia.

Pieczątki dla dzieci – jaki automat wybrać?

Przy zabawach z dziećmi świetnie sprawdzą się okrągłe automaty samotuszujące np. Shiny R17 lub Colop R24. Są bardzo wygodne i występują w wielu różnych kolorach, zarówno jeśli chodzi o obudowy, jak i poduszki tuszowe.

Z kolei pieczątka do nauki liczenia, okaże się niezastąpioną i kreatywną pomocą dydaktyczną dla rodziców i nauczycieli.

drukarka matematyczna uzycie

W naszej ofercie znajdziesz również stempelki dla dzieci takie jak:

stempelki autka
stempelki zwierzaki

Możesz też zdecydować się na pieczątki dla dzieci w bardziej tradycyjnej formie czyli np. kołyski lub gryfu.

Samo korzystanie z takiego stempla będą świetną zabawą! Dodatkowym atutem takich pieczątek jest fakt, że można je ponownie wykorzystać.

Zamawiając nowy polimer, możesz zupełnie zmienić wygląd pieczątki i wykorzystać ją do własnych celów np. jako pieczątkę z logo twojej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą pieczątek dla dzieci firmy Stempleks!