Pay-u płacę później

Kupuj teraz, płać później.

PAY-U PŁACĘ PÓŹNIEJ to nowa, dostępna forma płatności na Stempleks.pl. Wychodząc klientom na przeciw postanowiliśmy dać im możliwość odroczenia płatności nawet na 30 dni. Dzięki temu bez zamrażania pieniędzy mogą oni realizować więcej zamówień, każdego dnia.


PAY-U PŁACĘ PÓŹNIEJ umożliwi Ci przesunięcie terminu płatności za zamówienie nawet do 30 dni.
Nie przejmuj się płatnościami i pracuj efektywnie nad kolejnymi zleceniami. Od teraz możesz zamówić wybrany produkt i zapłacić dopiero kiedy np. Twój zleceniodawca spłaci zobowiązania wobec Ciebie.
Masz na to 30 dni – dużo, prawda?


PAY-U PŁACĘ PÓŹNIEJ  to nowy produkt lidera na rynku płatności on-line firmy PAY-U. Dzięki temu płatność jest niezwykle praktyczna, wygodna, a jednocześnie bezpieczna.

W ramach PAY-U PŁACĘ PÓŹNIEJ  otrzymasz limit (zakupy od 100 do 2000 zł brutto), który będziesz mógł wykorzystać na opłacenie zamówień w Stempleks.pl. Przyznanie limitu nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Aby skorzystać z PAY-U PŁACĘ PÓŹNIEJ , wystarczy, że przy finalizowaniu zakupów, wybierzesz metodę płatności PAY-U. Po przejściu na stronę operatora wystarczy wybrać opcję PAY-U PŁACĘ PÓŹNIEJ i postępować zgodnie z instrukcją.

Po więcej szczegółów zapraszamy TUTAJ