Znajdź swój paczkomat w Opolu:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Opole:

Więcej

Wizytówki Opole – dlaczego warto nas wybrać?

Możliwość zamówienia wizytówek z indywidualnym projektem przygotowanym specjalnie dla Ciebie przez naszego grafika

Realizacja do 2 dni roboczych

Darmowa dostawa zamówień od 149 zł netto

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz wytyczne lub gotowy projekt (plik typu cdr, svg, pdf, jpg)
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Zainwestuj w wysokiej jakości wizytówki – Opole i województwo opolskie

Tradycyjne wizytówki to w dalszym ciągu jeden z nieodłącznych akcesoriów wielu przedsiębiorców i specjalistów. Z powodzeniem korzystają z nich zarówno niewielkie firmy lokalne, jak i zatrudniające tysiące pracowników międzynarodowe przedsiębiorstwa. Warto dołożyć wszelkich starań, aby zlecone realizacje cechowały się wysoką jakością i atrakcyjną formą. Co sprawia, że tak wiele firm decyduje się na nasze wizytówki? Opole, stolica województwa opolskiego, od lat korzysta z naszych usług.

Dlaczego warto zainwestować w nasze wizytówki? Opole to miasto wielu perspektyw biznesowych

Nasza firma przeprowadziła wiele realizacji dla przedstawicieli wielu zróżnicowanych branż i sektorów. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam jak najlepiej odpowiedzieć na ich oczekiwania oraz potrzeby. Naszą wiedzę wykorzystujemy przy każdej realizacji na materiały biurowe i promocyjne, takie jak pieczątki, ulotki czy wizytówki. Opole to obszar, w którym działa wiele biznesów, mierzących się ze zróżnicowanym poziomem konkurencyjności. Nasi specjaliści służą naszym Klientom radą i dobrymi praktykami, dzięki czemu pomogą Ci osiągnąć oczekiwany rezultat.

Druk wizytówek: Opole to jeden z regionów naszej działalności

Kompleksowa oferta Stempleks zawiera cały szereg czynności, związaną z realizacją wizytówek. Wykonujemy gotowe projekty Klientów, tworzymy również autorskie kompozycje, oparte o przekazane przez Klientów wytyczne. Osoby, które zlecą druk wizytówek naszej firmie, będą mogli skorzystać ze zdefiniowanych wcześniej szablonów lub zlecić zupełnie nowy szablon, uwzględniający wszystkie oczekiwania zamawiającego.

Wizytówki firmy Stempleks są dostępne dwóch najpopularniejszych rozmiarach – 85 x 55 mm oraz 90 x 50 mm. W naszej ofercie znajduje się także kilka typów papieru do wizytówek w gramaturze 246 g bądź 350 g, stanowiących dwa najpopularniejsze warianty dla wizytówek. Możliwość personalizacji zamówienia obejmuje również gatunki papieru – drukujemy projekty na papierze satynowym, białym papierze fakturowanym, brązowym ekologicznym oraz papierze kredowym w typie matowym lub błyszczącym.

Nasze wizytówki drukujemy również z rozmaitymi uszlachetnieniami, takimi jak folie matowe, folie błyszczące oraz soft touch. Zdobienie typu „miękki dotyk” można dodatkowo uzupełnić folią UV lub tłoczeniami, które sprawią, że powstałe wizytówki będą cechować się niepowtarzalnym stylem i unikatowym wyglądem.

Jak szybko realizujemy otrzymane zamówienia na wizytówki?

Opole to miasto, w którym przedsiębiorcy mają do dyspozycji wiele możliwości dostawy zamówionych produktów. Zrealizowane przez nas wizytówki możemy wysłać zarówno za pośrednictwem firmy kurierskiej, który dostarczy przesyłkę pod wskazany adres, jak i do wybranego paczkomatu. Każde zamówienie powyżej określonej wartości będzie wysyłane za darmo!

Zainwestuj w eleganckie i trwałe wizytówki

Jesteśmy świadomi, jak kluczową rolę w sprawnej komunikacji wizerunkowej pełnią wizytówki wysokiej jakości. Przykładamy szczególną wagę do wszystkich procesów, wchodzących w druk wizytówek – zawsze nanosimy zgłoszone sugestie i poprawki, dzięki czemu ostateczny rezultat zawsze spełnia oczekiwania naszych Klientów.

Czytaj więcej