cart TWÓJ KOSZYK 0

Zamów pieczątkę do Opola – sprawdź jak:

Wybierz typ pieczątki, jej rozmiar oraz kolor tuszu i automatu.

Zaprojektuj stempel, prześlij własny plik lub poproś nas o indywidualny projekt pieczątki.

Przejdź do płatności i wyboru wysyłki, podaj dane kontaktowe, adres mailowy i numer telefonu.

Wolisz zamówić przez E-mail?

Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl następujące informacje:

  • treść oraz kolor tuszu pieczątki,
  • dane kontaktowe,
  • dane do faktury pro forma,
  • wybraną metodę dostawy i wysyłki.

Najchętniej zamawiane automaty:

trodat printy 4911
PROMOCJA
Trodat 4911 - do 3 linii tekstu 36,50 44,90  z Vat
trodat printy 4912
PROMOCJA
Trodat 4912 - do 5 linii tekstu 43,01 52,90  z Vat
trodat printy 4913
PROMOCJA
Trodat 4913 - do 6 linii tekstu, logo 48,70 59,90  z Vat

PROMOCJA
Colop C 30- do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b3 - do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b2 - do 3 linii tekstu 34,88 42,90  z Vat

Znajdź swój paczkomat w Opolu:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Opole:

Więcej

Pieczątki Opole

Podczas finalizowania transakcji handlowych ważne jest, aby dane firmy wyraźnie prezentowały się na dokumentach księgowych. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w procesie tworzenia naszych produktów przykładamy szczególną uwagę do jakości naszych wyrobów. Solidność i trwałość to cechy każdej naszej pieczątki. Opole to miasto o dużym potencjale biznesowym, a działające tu przedsiębiorstwa chętnie korzystają z naszych niezawodnych artykułów biurowych.

Jakość naszych wyrobów można dostrzec w każdym odbiciu naszej pieczątki. Opole i jego przedsiębiorcy doceniają nasz profesjonalizm, dlatego powierzają nam wiele unikalnych projektów. Nasze doświadczenie to gwarancja tego, że informacje o Twojej firmie będą sprawnie przenoszone na każdy dokument księgowy.

Szybko wykonywane pieczątki – Opole i okolice

Oferta Stempleks wyróżnia się atrakcyjnymi cenami i szybkim czasem realizacji zamówienia. Zależy nam na tym, aby jak najszybciej dostarczać najtańsze pieczątki. Opole i jego przedsiębiorcy mogą skorzystać z kilku wygodnych metod wysyłki. Przesyłka kurierska dotrze bezpośrednio pod wskazany adres lub do paczkomatu. Dla zamówień, których wartość przekroczy określoną kwotę wysyłka jest bezpłatna.

Na rynku wygrywa ten, kto najszybciej reaguje na potrzeby Klienta, dlatego nasze wyroby są gotowe do wysyłki już na drugi dzień. Czy szukasz dodatkowych powodów, których powinieneś wybrać nasze pieczątki? Opole i lokalni właściciele biznesów od dawna korzystają z usług firmy Stempleks. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i ciesz się przejrzystymi informacjami na dokumentach firmowych.

Niezawodne pieczątki firmowe – Opole

Opolscy przedsiębiorcy prowadzą działalność w różnych branżach. Ich oczekiwania, potrzeby i misja są niezwykle zróżnicowane, dlatego nasi pracownicy są gotowi na każde wyzwanie. Chętnie odpowiedzą też na wątpliwości, pytania i przygotują dla Ciebie unikalne pieczątki (Opole). Tanio i wygodnie – to dewiza, która przyświeca nam na każdym etapie realizacji otrzymanych zleceń.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów. To od Twoich potrzeb zależy, po które rozwiązanie sięgniesz. Klienci, prowadzący swoje interesy poza biurem, często wybierają poręczne produkty, zwane kieszonkowymi. Przedsiębiorcy, którzy cenią sobie tradycyjne rozwiązania, będą chętniej wybierali większe modele, zwane automatycznymi. Szeroki asortyment sprawia, że każdy zainteresowany znajdzie u nas odpowiednie pieczątki firmowe. Opole nie musi już dłużej szukać sprawdzonego dostawcy artykułów biurowych. Szukasz niezawodnej pieczątki? Opole postawiło na Stempleks.

Przenośne pieczątki kieszonkowe – Opole

Przedstawiciele wolnych zawodów cenią sobie pieczątki kieszonkowe. Opole jest miastem wielu freelancerów, którzy szukają poręcznych rozwiązań. Nasze produkty wykonane są w tworzywa odpornego na uszkodzenia, które mogłyby przydarzyć się transporcie. Pieczątki kieszonkowe w Opolu są używane przez wiele osób, oczekujących praktycznych i profesjonalnych rozwiązań. Dla naszych klientów liczy się niezawodność pieczątki (Opole). Tanio zakupisz u nas także inne akcesoria biurowe.

Czytaj więcej