cart TWÓJ KOSZYK 0

Stwórz wizerunek swojej firmy w świecie biznesu.

W Olsztynie działa ponad 40 tysięcy firm. Szacuje się, że przybywa ich około tysiąca rocznie.

Jeśli jesteś sam również prowadzisz działalność gospodarczą, Twój wizerunek wśród setek konkurencyjnych biznesów na rynku lokalnym jest kluczowym elementem sukcesu. Spójrz na nasze produkty i możliwości, jakie niesie kreator online.

Ulotki, wizytówki i inne, czyli co możesz zamówić do Olsztyna?

Oprócz pieczątek możesz u nas zamówić także ulotki, banery reklamowe i wiele innych rzeczy do szkół czy biur. Ulotki drukowane są na papierze kredowym, w formatach A4, A5, A6 i DL. Możesz zamówić naprawdę duże pakiety ulotek. Do wyboru masz zamówienie ulotki z projektem lub możliwość samodzielnego wybrania szablonu ulotki. Banery natomiast drukowane są na materiale typu FRONTLIT i są wysoce odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Będą więc idealne na przyuliczne billboardy. Oprócz tego można zamówić u nas także wizytówki, vouchery, naklejki, karty klienta, długopisy z grawerem, koperty, papier firmowy, teczki firmowe, zakładki do książek czy dyplomy

Jak dostarczymy Twoje zamówienie?

Jest wiele wariantów dostawy produktów do Olsztyna – możemy wysyłać je do paczkomatu lub bezpośrednio dpo Twojej firmy za pomocą firmy kurierskiej.

Jeśli złożysz zamówienie i wybierzesz opcję dostarczenia przez kuriera, to gwarantujemy, że paczka dotrze do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Ostatnio na Blogu