Znajdź swój paczkomat w Łodzi:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Łódź:

Więcej

Wizytówki Łódź – dlaczego warto nas wybrać?

Możliwość zamówienia wizytówek z indywidualnym projektem przygotowanym specjalnie dla Ciebie przez naszego grafika

Realizacja do 2 dni roboczych

Darmowa dostawa zamówień od 120 zł netto

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz wytyczne lub gotowy projekt (plik typu cdr, svg, pdf, jpg)
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Potrzebujesz nowej wizytówki? Łódź to miasto, w którym zdobędziesz ją błyskawicznie

Stolica województwa łódzkiego to siedziba wielu biznesów o zróżnicowanej specyfice i zasięgu. W mieście tym działają zarówno drobne, rodzinne firmy, jak i zatrudniające setki osób korporacje, a wiele z nich regularnie zamawia kolejne wizytówki. Łódź to jedno z największych miast w Polsce, które nieustannie przyciąga nowe przedsiębiorstwa z sektora usług, produkcji czy handlu. Aby osiągnąć zamierzony cel, powinny one pamiętać o przykładaniu odpowiedniej wagi do podejmowanych działań promocyjnych, takich jak nowe pieczątki, ulotki czy ` może zapewnić Ci wielu nowych Klientów – należy tylko do nich dotrzeć.

Gdzie zaopatrzyć się w wysokiej jakości wizytówki? Łódź polega na marce Stempleks

W ciągu ostatnich lat Stempleks zrealizował wiele zamówień na zróżnicowane materiały biurowe i promocyjne. Otrzymane przez nas zlecenia pochodziły zarówno od dużych, jak i małych przedsiębiorstw, działających w zróżnicowanych i konkurencyjnych sektorach gospodarki. Przeprowadzone przez nas realizacje pomogły nam zdobyć niezbędne doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie nieustannie realizować nawet najtrudniejsze zamówienia na plakaty, pieczątki, ulotki oraz wizytówki. Łódź to jedno z największych ośrodków przemysłowych w Polsce, a rezydujące tam firmy od dawna mogą liczyć na naszą kompleksową pomoc.

Zadbaj o pieczątki i wizytówki – Łódź i województwo łódzkie

Nasza oferta składa się z wielu zróżnicowanych usług, wśród których znajduje się zarówno druk wizytówek bezpośrednio z przekazanego przez Klienta projektu. Jeśli nie posiada on gotowego wzorca, służymy pomocą przy stworzeniu zupełnie nowego szablonu. Do dyspozycji Klientów udostępniliśmy intuicyjny kreator, który pozwala samodzielnie przygotować schemat wizytówki w oparciu o gotowe motywy. Świadczymy również usługę projektu graficznego od zera, którym zajmą się nasi doświadczeni specjaliści.

Firma Stempleks przykłada dużą wagę do zapewnienia jak największych możliwości personalizacji zamawianych produktów. W naszej ofercie znajdują się wizytówki w dwóch ustandaryzowanych wymiarach, wynoszących 90 mm x 50 mm oraz 85 mm x 55 mm, które pasują do wszystkich najpopularniejszych portfeli oraz wizytowników. Możliwość wyboru odpowiedniego gabarytu to zaledwie część z możliwości personalizacji. Druk wizytówek przeprowadzamy na kilku typach papieru o dwóch najczęściej stosowanych gramaturach (240 g oraz 350 g). W naszej ofercie znajduje się m.in. błyszczący i matowy papier kredowy, brązowy papier ekologiczny, biały papier fakturowany oraz papier satynowy.

Jeśli pragniesz uzupełnić swoje wizytówki dodatkowym uszlachetnieniem, możesz skorzystać z dostępnych u nas folii matowych i błyszczących oraz efektu soft touch, który można uzupełnić dodatkowymi tłoczeniami bądź folią UV.

Jak szybko otrzymasz swoje nowe wizytówki?

Łódź to wielki ośrodek miejski, w którym błyskawicznie otrzymasz zamówione produkty. Nasze wizytówki wysyłamy za pośrednictwem kurierów oraz paczkomatów. Co więcej, jeśli Twoje zamówienie przekroczy daną kwotę, nadamy je pod wskazany adres zupełnie za darmo.

Postaw na wizytówki wysokiej jakości

Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas wizytówki wyróżniały się trwałością i wysoką jakością, stanowiąc ważny element komunikacji wizerunkowej Twojej firmy. Aby zapewnić naszym Klientom oczekiwane rezultaty, podążamy za otrzymanymi wytycznymi i uwzględniamy w projekcie wszelkie przekazane nam poprawki oraz sugestie.

Czytaj więcej