cart TWÓJ KOSZYK 0

Koszalin

Czy prowadzisz firmę w Koszalinie lub w okolicy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobre wiadomości! Decydując się na reklamę swojego biznesu możesz skorzystać z naszych usług. Co mamy przygotowane dla właścicieli biznesów w Koszalinie? Możesz skorzystać z naszej oferty na drobne usługi poligraficzne. Zajmujemy się też wyrabianiem pieczątek. Dlaczego warto wybrać firmę Stempleks? Dowiesz się tego z kolejnych akapitów.

Pieczątki to nasza specjalność!

Wyrabianiem pieczątek zajmujemy się już od ponad 7 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i skali działalności możemy zaproponować usługi wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze typy pieczątek. Począwszy od pieczątek kieszonkowych, poprzez pieczątki imienne, aż do pieczątek szkieletowych i stempli drewnianych. Sprzedajemy też gotowe pieczątki takie jak datowniki czy numeratory.

Szybka dostawa pieczątek do Koszalina

Wiemy, że dla wszystkich przedsiębiorców czas jest bardzo ważny. Dlatego przykładamy dużą wagę do terminowych realizacji złożonych zamówień. Jeśli złożysz zamówienie do godziny 10:00 to Twoje zamówienie będzie gotowe już tego samego dnia! W przypadku zamówień złożonych i opłaconych po godzinie 10:00 ich realizacja przypadnie na najbliższy dzień roboczy. Jednak i w tym przypadku staramy się jak najszybciej wykonać zamówione pieczątki. Będą one gotowe do godziny 12:00, dzięki czemu szybko wyruszą w drogę do Ciebie, żebyś mógł cieszyć się swoim nowym zakupem.

Nasze produkty dostarczymy w każde miejsce w Koszalinie i okolicach!

Szanujemy Twój czas, dlatego na swojej stronie wdrożyliśmy rozwiązanie, które pomoże Ci go zaoszczędzić. Jak to działa? Wszystkie produkty i usługi dostępne w naszej ofercie możesz zamówić online bez wychodzenia z domu. Dla Twojej wygody dostarczymy je w każde miejsce, które wskażesz w Koszalinie i okolicach. Do wyboru masz przesyłkę kurierską albo dostawę do Paczkomatów. Ten ostatni sposób cieszy się sporą popularnością, dlatego udostępniamy naszym klientom również ten rodzaj dostawy. A ile będzie kosztować przesyłka?

Jakie są koszty wysyłki zamówienia do Koszalina?

Osoby, które robią zakupy w internecie bardzo sobie cenią możliwość darmowej dostawy zamówionych towarów. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy bezpłatną dostawę zamówień do Koszalina. Jakie trzeba spełnić warunki, żeby skorzystać z darmowej przesyłki? Wystarczy dokonać zamówienia za co najmniej 149 zł netto. W tym przypadku to my zapłacimy za wysyłkę do Ciebie! Możesz wybrać czy wolisz przesyłkę kurierską, czy też dostawę do wybranego Paczkomatu na terenie Koszalina. Bez względu na to, co wybierzesz, zapewniamy bezpłatną przesyłkę.

Dlaczego warto zamawiać pieczątki online do Koszalina?

Na naszej stronie dla Twojej wygody udostępniliśmy Kreator Pieczątek. Dlaczego jest to rozwiązanie korzystne dla Ciebie? Dzięki naszemu Kreatorowi Pieczątek przy pomocy zaledwie kilku kliknięć stworzysz wzór pieczątki dostosowany do Twoich potrzeb. W końcu kto lepiej niż Ty wie, jak powinna wyglądać idealna pieczątka? Korzystając z bazy wzorów, które udostępniamy bezpłatnie, możesz w prosty sposób stworzyć dokładnie taką pieczątkę, jakiej potrzebujesz.

Korzystając z zamówienia pieczątek online oszczędzasz swój czas i pieniądze. Dlaczego jesteśmy tego pewni? Bo nie musisz tracić czasu, ani pieniędzy na dojazd do punktu, który zajmuje się wyrabianiem pieczątek. Wszystko załatwisz korzystając ze swojego komputera czy też urządzenia mobilnego. Ale w naszej ofercie znajdziesz nie tylko pieczątki.

Jak rozreklamować firmę w Koszalinie?

Jeśli chcesz, żeby o twoim biznesie dowiedzieli się potencjalni klienci musisz zainwestować w reklamę. Jeśli działasz lokalnie na terenie Koszalina lub w jego okolicy to dobrym pomysłem na promocję firmy będą ulotki. Koszalin jest sporym miastem, dlatego niezależnie od branży, w której działasz na pewno musisz liczyć się ze sporą konkurencją. Żeby ludzie wiedzieli o Twoim istnieniu musisz przekazać im odpowiednie informacje. Możesz to zrobić za pomocą ulotek. Te niewielkie druki reklamowe nie kosztują zbyt wiele, a mogą wiele zdziałać. Inny pomysł na reklamę to banery reklamowe. Koszalin ma przeszło 100.000 mieszkańców, ale jeśli tylko część z nich zobaczy Twój baner reklamowy to przełoży się na większą rozpoznawalność Twojej firmy.

Jak mądrze korzystać z wizytówek w Koszalinie?

Walcząc o rozpoznawalność firmy możesz zastosować wizytówki. Koszalin jest miastem gdzie działa wiele konkurencyjnych biznesów, ale wykorzystując wizytówki wysokiej jakości możesz łatwo wyróżnić swoją firmę. Druk wizytówek możesz zlecić nam. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie dokładnie taki pakiet, jakiego potrzebujesz. Możesz wybrać papier, na jakim będą wydrukowane. Do wyboru jest kreda mat 350g lub satyna 350g. Dzięki temu Twoje wizytówki będą się korzystnie wyróżniać na tle konkurencji. A co jeśli nie masz gotowego projektu wizytówek? Nic straconego. Możemy przygotować dla Ciebie projekt wizytówki, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom.

Najpopularniejsze produkty

Poszukujesz nowoczesnych ulotek, solidnych pieczątek lub ulotek wykonanych w najwyższej jakości?

Ostatnio na Blogu