Znajdź swój paczkomat w Katowicach:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Katowice:

Więcej

Zamów ulotki do Katowic – sprawdź jak

Wybierz wzór z gotowego szablonu,
prześlij swój projekt
lub poproś nas o indywidualny projekt

Wybierz odpowiedni pakiet i uszlachetnienia

Przejdź do płatności i wyboru wysyłki

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz wytyczne lub gotowy projekt (plik typu cdr, svg, pdf, jpg)
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Pragniesz zamówić nowe ulotki? Katowice to jeden z obszarów naszych działań

Lokalne restauracje, przedsiębiorstwa oferujące wymianę drzwi i okien oraz dostawcy internetu czy telewizji kablowej – to tylko niektóre z firm, które regularnie zamawiają nowe ulotki. Katowice i cała aglomeracja śląska to teren działań wielu małych i średnich przedsiębiorstw, nieustannie rywalizujących o nowych klientów. Szukasz firmy, która przeprowadzi Cię przez kreację i wydruk ulotek? Katowice i całe województwo śląskie mogą liczyć na wsparcie Stempleks – przedsiębiorstwa, które posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu materiałów promocyjnych dla wielu branż.

Postaw na wysokiej jakości ulotki – Katowice to siedziba wielu przedsiębiorstw

Aglomeracja śląska to jedno z największych skupisk ludności w Polsce. W zależności od przyjętych metod szacunkowych, zamieszkuje tam ponad 3 miliony osób. Tak duża liczba potencjalnych klientów sprawia, że o lokalny rynek rywalizuje duża liczba przedsiębiorców. Aby zapewnić sobie przewagę, warto zainwestować w dodatkową reklamę, taką jak plakaty oraz ulotki. Katowice, największe miasto na Śląsku, może przynieść Ci duże zyski – wystarczy jedynie zadbać o odpowiednią reklamę.

Dlaczego warto sięgnąć po nasze ulotki? Katowice i aglomeracja śląska

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektu i drukowania ulotek. Realizujemy zamówienia na wydruk projektów dostarczonych przez Klientów. Jeśli nie posiadasz jeszcze gotowego szablonu, będziesz mógł skorzystać z zapewnianych przez nas uniwersalnych motywów. Oferujemy również stworzenie zupełnie nowych, autorskich projektów, opartych o otrzymane przez zlecających wytyczne i dostarczone materiały graficzne, takie jak wektorowe logo czy ilustracje.

Oferujemy wydruk ulotek w wielu różnych pakietach ilościowych, od 50 do nawet 10 000 sztuk. Korzystamy z papieru matowego oraz błyszczącego o gramaturze 150 g/m2. Nasze ulotki występują w wielu rozmiarach, takich jak A4, A5, A6 oraz DL, umożliwiających wydruk projektów w wielu różnych konfiguracjach – jednostronnej, dwustronnej czy składanej w poziomie.

Jak szybko wyślemy do Ciebie zamówione ulotki?

Katowice to miasto, w którym zapewniamy wiele metod realizacji otrzymanych zleceń. Zamówione ulotki możemy wysłać za pośrednictwem wiodących firm kurierskich, które dostarczą przesyłkę pod siedzibę firmy bądź adres domowy. Oferujemy również transport do wskazanego paczkomatu. W przypadku zamówień, których wartość przekracza określoną kwotę, przesyłkę dostarczymy całkowicie bezpłatnie.

Zainwestuj w solidne ulotki

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas wizytówki spełniały wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Wykonujemy otrzymane zamówienia z najwyższą precyzją i zawsze dążymy do jak najszybszej wysyłki. Ukończone ulotki wysyłamy w ciągu dwóch dni roboczych (w przypadku projektu autorstwa Klienta) lub dwóch dni, liczonych od momentu akceptacji przygotowanego przez nas motywu. Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z ofertą Stempleks – przekonaj się, jak wiele korzyści mogą przynieść Ci nowe ulotki.

Czytaj więcej