Ulotki Katowice

Ulotki Katowice – opcje dostawy

Nie wiesz, w jaki sposób odebrać swoje ulotki? Katowice mają zapewnionych kilka możliwości dostarczania przesyłek ze Stempleks. Jeśli liczy się dla Ciebie każda minuta – wybierz dostarczenie przez firmę kurierską. W ten sposób zamówienie będzie czekać pod wybranym przez Ciebie adresem już 24 godziny później. Skrócisz czas oczekiwania, jeśli złożysz je do godziny 12:00. Wtedy wysyłamy paczki jeszcze tego samego dnia.

Wolisz samodzielnie wybrać czas, w którym odbierzesz paczkę? Dla Ciebie wyślemy ulotki do paczkomatu. Wybierz ten w Twojej okolicy czy taki, który mijasz w drodze do pracy. Będziesz mógł wygodnie odebrać w nim przesyłkę o dowolnej porze.

Ulotki wysyłamy również za pośrednictwem Poczty Polskiej i do punktów partnerskich.

Bez względu na opcję przesyłki – wszystkie zamówienia wysyłamy całkowicie za darmo dla zamówień powyżej 100 zł brutto, oraz dla zleceń odbieranych u nas po opłaceniu przez Payu

PROPONOWANE PRODUKTY

Ulotki Katowice

Ulotki to doskonały sposób na zareklamowanie swoich produktów lub usług i trafienie do szerokiego grona odbiorców! Za ich pomocą możesz przekazać wszystkie najważniejsze informacje o swojej działalności i zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z Twojej oferty. Istotne jest również to,  z jaką łatwością można rozprowadzać ulotki. Katowice i działające w nim firmy często zlecają nam wydruk promocyjnych ulotek.

Tanie ulotki – Katowice dla przedsiębiorców

Ten sposób reklamy jest wykorzystywany przez wiele firm, które dostrzegają potencjał promocyjny, jaki oferują ulotki. Katowice i tutejsze firmy chętnie informują za ich pomocą np. o:

  • wydarzeniach kulturalnych,
  • wydarzeniach politycznych,
  • atrakcjach turystycznych,
  • oferowanym asortymencie lub usługach.

Kiedy jeszcze stosowane są ulotki? Katowice sięga po nie, np. po to, by zaprezentować dane katalogowe albo wykorzystać je jako prospekty handlowe, opisujące produkt bądź całą ich serię. Ta forma reklamy sprawdzi się m.in. w przypadku instytucji pożytku publicznego, kultury, sklepów, firm usługowych i organizacji politycznych. Zamów u nas ulotki dla swojej firmy i zwiększ liczbę swoich klientów!

Drukarnia – Katowice zamawia ulotki

Istnieje wiele sposobów na to, by rozpowszechnić ulotki. Katowice i tutejsi przedsiębiorcy doskonale o tym wiedzą. Najczęściej stosowaną techniką kolportażu jest wykładanie ulotek w miejscach publicznych, np. w sklepach, poczekalniach, na klatkach schodowych. Jeszcze do niedawna najpopularniejszą formą było rozdawanie ich przez (najczęściej) młode osoby bezpośrednio do rąk przechodniów. Innym sposobem jest wkładanie ulotek za wycieraczki samochodów. Warto dostosować metodę kolportażu ulotek do specyfiki działalności firmy. Przykładowo, jeśli Twoją grupą docelową są młode i aktywne osoby,  dobrze jest zostawiać ulotki np. w barach czy klubach fitness. Natomiast jeżeli chcesz trafiać przede wszystkim do kierowców i właścicieli pojazdów, zdecyduj się na umieszczanie ich za wycieraczkami.

Ulotki − druk dla Katowickich firm

Jak szybko zamówić najtańsze ulotki? Katowice może to zrobić, korzystając z formy zamówienia online. Wielu potencjalnych zleceniodawców chętnie się na to decyduje. To najbardziej ekonomiczny i niezwykle prosty sposób, która umożliwia złożenie zamówienia w 5 minut. Wystarczy tylko podążać za wskazówkami, które pojawią się na stronie internetowej. Można też skorzystać z naszego kreatora online – w naszej ofercie znajdują się szablony umożliwiające szybkie zaprojektowanie atrakcyjnej ulotki. Wystarczy wybrać określony projekt i wypełnić puste pola. W ten sposób samemu tworzy się ulotkę, która najlepiej odpowiada na potrzeby firmy.

Druk ulotek − Katowice

Na naszej stronie internetowej można łatwo sprawdzić cennik ulotek. Katowice i lokalne firmy powinny pamiętać, że im większe zamówienie, tym korzystniejsza cena za jedną sztukę. Po zaakceptowaniu projektu i wszystkich danych, zamówienie trafia do drukarni. Pozostaje już tylko czekać na efekt, czyli przesyłkę z wydrukowanymi ulotkami. Możemy np. przesłać je pocztą lub kurierem albo nadać do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Co więcej, zamówienie możesz odebrać osobiście, a więc zapraszamy do nas! Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada!

332