cart TWÓJ KOSZYK 0

Zamów pieczątkę do Gliwic – sprawdź jak:

Wybierz typ pieczątki, jej rozmiar oraz kolor tuszu i automatu.

Zaprojektuj stempel, prześlij własny plik lub poproś nas o indywidualny projekt pieczątki.

Przejdź do płatności i wyboru wysyłki, podaj dane kontaktowe, adres mailowy i numer telefonu.

Wolisz zamówić przez E-mail?

Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl następujące informacje:

  • treść oraz kolor tuszu pieczątki,
  • dane kontaktowe,
  • dane do faktury pro forma,
  • wybraną metodę dostawy i wysyłki.

Najchętniej zamawiane automaty:

Trodat 4912 - do 5 linii tekstu 48,70 59,90  z Vat

PROMOCJA
Colop C 30- do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b3 - do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b2 - do 3 linii tekstu 34,88 42,90  z Vat
Trodat 4911 - do 3 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat

Znajdź swój paczkomat w Gliwicach:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Gliwice:

Więcej

Wybierz wysokiej jakości pieczątki – Gliwice i województwo śląskie

Konurbacja górnośląska, określana również mianem aglomeracji śląskiej, to bez wątpienia najbardziej zurbanizowany obszar na terenie Polski. Według najbardziej skrajnych szacunków, region ten zamieszkuje nawet 5 milionów osób. Tak wielka liczba mieszkańców zauważalnie oddziałuje na rynek lokalny, przyciągając tysiące małych i dużych przedsiębiorców, reprezentujących odmienne branże i sektory. Jak odnaleźć się w tak konkurencyjnym środowisku? Aby dotrzeć do jak największej liczby klientów, warto podstawić na wyrób pieczątek. Gliwice to miejsce, gdzie rywalizacja o klienta może przynieść bardzo korzystne rezultaty.

Zainwestuj w solidne pieczątki w Gliwicach

Osadzone na zachodów od centrum aglomeracji śląskiej Gliwice zamieszkuje około 180 tys. osób. Miasto to stanowi doskonałą bazę pod przyszłą działalność gospodarczą. Warto zadbać, aby informacje o prowadzonych przez nas działaniach dotarła do jak największej liczby potencjalnych klientów. Aby tego dokonać, warto postawić na tradycyjne metody na zwiększenie rozpoznawalności naszego logo i nazwy – z pomocą przychodzi przede wszystkim zlecenie stworzenia ulotek i wyrabianie pieczątki. Gliwice są miastem, w którym warto promować swój biznes.

Postaw na niezawodne pieczątki – Gliwice siedzibą przedsiębiorczych firm

Na przestrzeni wielu lat prowadzenia działalności przekonaliśmy się, że nasi klienci działają w wielu zróżnicowanych sektorach o konkretnych wymaganiach. Aby im sprostać, musieliśmy dołożyć wszelkich starań w celu rozbudowy oferty, polegając przy tym na naszej kreatywności i elastyczności. Z pewnością jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, jakie wiążą się z zamówieniem pieczątki. Gliwice to miasto, w którym możemy zagwarantować błyskawiczną dostawę naszych produktów.

Chciałbyś wiedzieć wcześniej, jak szybko otrzymasz zamówione pieczątki? Gliwice mogą liczyć na kilka możliwości ekspresowej dostawy. Zamówione produkty możesz otrzymać na jeden z kilku dostępnych sposobów. Oferujemy wysyłkę na wskazany adres prywatny bądź adres siedziby firmy. Korzystamy również z usług paczkomatów, które umożliwiają naszym klientom odbiór przesyłki w dowolnej, wygodnej dla siebie chwili. Co więcej, wysyłka każdego zamówienia o wartości powyżej 120 złotych netto odbędzie się całkowicie za darmo, bez jakichkolwiek kosztów.

Wielozadaniowe pieczątki – Gliwice stawiają na różnorodność

Nasza rozbudowana oferta zawiera wiele pieczątek, występujących w szerokiej gamie wzorów i modeli. Dystrybuowane przez nas stemple doskonale sprawdzają się w przypadku pracy terenowej – posiadamy wiele rodzajów pieczątek kieszonkowych, które można wygodnie zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Jeśli Twoja firma operuje na znacznej liczbie dokumentów, z pewnością docenisz zalety pieczątek automatycznych, które gwarantują błyskawiczną i bezawaryjną pracę.

Nie jesteś pewien, która z oferowanych przez nas pieczątek sprawdzi się najlepiej w codziennej pracy? Nie wahaj się skontaktować ze specjalistami Stempleks – pomożemy Ci rozwikłać wszelkie wątpliwości i przybliżymy zalety, jakimi cechują się poszczególne pieczątki. Gliwice są miastem, w którym chętnie wesprzemy wszystkich przedsiębiorców.

Czytaj więcej