Wizytówki Gdańsk

Zamów wizytówki i odbierz je w Paczkomacie lub od Kuriera!
Zamówienia od 149 zł netto – wysyłka za darmo!

Znajdź swój paczkomat w Gdańsku:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 13,00 zł (15,99 zł z VAT)

Kurier DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1-2 dni robocze
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Gdańsk:

Więcej

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz wytyczne lub gotowy projekt (plik typu cdr, svg, pdf, jpg)
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Funkcjonalne wizytówki – Gdańsk i Pomorze

Wizytówka to nieodłączny element identyfikacji wizualnej każdej firmy. W Stempleks pracujemy zarówno z dużymi korporacjami jak i niewielkimi lokalnymi przedsiębiorstwami. Warto zadbać by wygląd wizytówki niósł oczekiwane przesłanie. Dlatego za wysokiej jakości wykonaniem musi iść oryginalny projekt. Firma Stempleks realizuje indywidualne zlecenia z dbałością o detale i szybką dostawę.

Nasze wizytówki zgodne z priorytetami Gdańska

Gdańsk to metropolia portowa, gościnna, otwarta na zmiany i nowe możliwości. Świetnie rozumiemy wyzwania, z którymi mierzą się tutejsi przedsiębiorcy. Z biegiem lat zyskaliśmy doświadczenie i zaufanie wielu klientów. Działamy dla Gdańska zgodnie z nowoczesną technologią. Firma Stempleks jest gotowa zaspokoić potrzeby każdej firmy, tworząc materiały biurowe i promocyjne. W swoje ofercie mamy wizytówki, pieczątki, plakaty czy ulotki.

Druk wizytówek: Gdańsk już teraz może skorzystać z naszej rozbudowanej oferty

Tworzymy wizytówki od a do z. Klienci mogą wybierać spośród wielu gotowych szablonów lub zdecydować się na autorski projekt, zgodny z przesłanymi wytycznymi. W trakcie całego procesu tworzenia wizytówki nasi pracownicy pozostają do dyspozycji klienta. Indywidualnie dostosowują ofertę i dokonują zleconych poprawek.

Wykonujemy wizytówki w dwóch powszechnych rozmiarach 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm. Mamy w ofercie różne warianty papieru o standardowej gramaturze – 350 g lub 246 g. Klient może wybrać dla swojej wizytówki papier kredowy (matowy albo połyskliwy), satynowy, ekologiczny papier brązowy lub biały fakturowany.

Uszlachetnienie druku to świetny sposób na nadanie wizytówkom odpowiedniego stylu. Oferujemy foliowanie typu soft touch, folie UV, błyszczące bądź matowe. Proponujemy również ekskluzywne wizytówki tłoczone.

Czytaj więcej
322