Znajdź swój paczkomat w Gdańsku:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Gdańsk:

Więcej

Zamów ulotki i odbierz je w Paczkomacie lub od Kuriera!

Możliwość zamówienia ulotek z indywidualnym projektem przygotowanym specjalnie dla Ciebie przez naszego grafika

Realizacja do 2 dni roboczych

Darmowa dostawa zamówień od 149 zł netto

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz wytyczne lub gotowy projekt (plik typu cdr, svg, pdf, jpg)
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Chcesz zainwestować w nowe ulotki? Gdańsk stawia na ofertę Stempleks

Istnieje wiele branż, dla których reklama bezpośrednia to jedna z kluczowych metod pozyskiwania nowych Klientów. Wśród najważniejszych tego typu sektorów warto wymienić m.in. lokalnych dostawców internetu i telewizji kablowej, niewielką lokalną gastronomię oraz firmy, oferujące usługi z zakresu stolarki okiennej. Powyższe branże chętnie inwestują w nowe ulotki. Gdańsk jest jednym z największych miast w Polsce, które stanowi siedzibę wielu małych i dużych firm.

Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie funkcjonalne ulotki w Gdańsku?

Szukasz przedsiębiorstwa, które pomoże Ci przejść przez kreację i wydruk ulotek? Gdańsk i całe Trójmiasto mogą liczyć na kompleksową pomoc Stempleksu – doświadczonej marki, która przeprowadziła wiele realizacji na materiały promocyjne.

Dlaczego warto zamówić nowoczesne ulotki? Gdańsk to wysoce konkurencyjny region

Nadmorskie Trójmiasto to bez wątpienia jeden z najważniejszych ośrodków biznesowych w Polsce. W zależności od obranych metod szacunkowych, Gdańsk, Sopot i Gdynia stanowią miejsce zamieszkania nawet 1.5 mln osób. Tak znaczna liczba potencjalnych konsumentów sprawia, że na lokalnym rynku występuje zażarta konkurencja wielu przedsiębiorców. W rywalizacji tej przewagę mogą zapewnić rozmaite materiały dodatkowe, takie jak wizytówki, plakaty czy ulotki. Gdańsk i całe Trójmiasto stanowią doskonałe miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej, należy jednak zadbać o właściwą reklamę.

Jakie korzyści przyniosą Ci nasze ulotki? Gdańsk i Trójmiasto

Zakres usług firmy Stempleks obejmuje kompleksowy projekt i wydruk ulotek. Jeśli posiadasz już przygotowany uprzednio projekt, wydrukujemy go dla Ciebie na wybranym papierze i określonym rozmiarze. W przypadku braku precyzyjnego szablonu, chętnie udostępnimy Ci przygotowane przez nas motywy, które posłużą do przygotowania ostatecznego projektu. W naszej ofercie znajduje się również usługa skomponowania nowych, unikatowych ulotek, które powstaną w oparciu o dostarczone przez Ciebie wytyczne i materiały wizualne, takie jak ilustracje czy logo w postaci wektorowej.

Umożliwiamy wydruk ulotek w zróżnicowanych ilościach, wynoszących już od 50 do nawet 10 000 sztuk. Drukujemy projekty zarówno na papierze matowym, jak i błyszczącym, których gramatura wynosi 150 g/m2. W ofercie Stempleks znajdują się ulotki w wielu najpopularniejszych rozmiarach, takich jak A4, A5, A6 oraz DL, dzięki czemu możemy przeprowadzać realizacje o zróżnicowanych konfiguracjach, takich jak projekty jednostronne, dwustronnej czy składane w poziomie na dwie lub trzy części.

Jak szybko wysyłamy do Klientów zamówione przez nich ulotki?

Gdańsk jest miastem, w którym zamówione przez Ciebie ulotki mogą dotrzeć do celu na wiele różnych sposobów. Zrealizowane zlecenia wysyłamy za pośrednictwem niezawodnych i wiodących firm kurierskich, które dostarczą zamówione ulotki pod adres domowy bądź bezpośrednio do siedziby firmy. Istnieje również możliwość przekazania paczki do wybranego paczkomatu. Jeśli wartość Twojego koszyka przekracza określoną kwotę, nadamy przesyłkę wybranym sposobem zupełnie za darmo!

Czytaj więcej