cart TWÓJ KOSZYK 0

Zamów pieczątki, wizytówki i ulotki do Gdańska!

Potrzebujesz nowej pieczątki czy dużego nakładu ulotek? Mimo, że nasza siedziba to Wrocław, ekspresowo dostarczymy Twoje zamówienie do każdego miejsca w Gdańsku i okolicach. Udostępniamy wygodną wysyłkę do paczkomatów, których w stolicy województwa pomorskiego jest ponad 120. Odbierzesz w nich zamówienie przez 24h na dobę.

Jak złożyć zamówienie online?

Zamówienie możesz złożyć w kilka minut wybierając produkty dostępne w naszej ofercie. Duży wybór modeli pieczątek, a także szeroka gama bezpłatnych szablonów ulotek i wizytówek to tylko część z dostępnych produktów.

Nie masz czasu na wyszukiwanie? Zamówienie możesz również złożyć poprzez maila wysyłając swój projekt lub opisując wybrany produkt. Wystarczy, że opiszesz interesujący Cię produkt, określisz potrzebny nakład i parametry. W przypadku pieczątek będzie to kolor tuszu, a przy wizytówkach – papier, na którym chcesz otrzymać wydrukowane zamówienie.

Jeśli nie posiadasz własnego projektu możesz zamówić go u nas. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w celu doprecyzowania szczegółów zamówienia.

Darmowa dostawa do Gdańska

Wszystkie paczki dostarczamy do Gdańska bezpłatnie po przekroczeniu danego progu wartości zamówienia. Nie zapłacisz za dostawę bez względu na formę przesyłki. Zakupione ulotki, pieczątki i wizytówki otrzymasz do 2 dni roboczych od momentu akceptacji zamówienia.

Ostatnio na Blogu