Zamów pieczątkę, a już następnego dnia odbierz ją w Paczkomacie lub od Kuriera!
Zamówienia od 149 zł netto – wysyłka za darmo!

Znajdź swój paczkomat w Dąbrowie Górniczej:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 13,00 zł (15,99 zł z VAT)

Kurier DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1-2 dni robocze
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Dąbrowa Górnicza:

Więcej

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz kolor tuszu pieczątki
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Dlaczego klienci wybierają nasze pieczątki? Dąbrowa Górnicza i województwo śląskie

Zgodnie z najodważniejszymi szacunkami, tereny wchodzące w skład tzw. konurbacji górnośląskiej, określanej również jako aglomeracją śląską, są zamieszkiwane przez nawet 5 milionów osób. To bez wątpienia jeden z najbardziej zurbanizowanych terenów w Polsce, który stanowi atrakcyjną lokalizację pod nowy biznes. Bardzo duży rynek lokalny zachęca do inwestycji, przyciągając wiele przedsiębiorstw reprezentujących zróżnicowane branże. Jak rozpropagować swoją markę? Odpowiedzią na to pytanie mogą być praktyczne pieczątki. Dąbrowa Górnicza może być doskonałym miejscem do prowadzenia biznesu.

Funkcjonalne pieczątki w Dąbrowie Górniczej

Mieszcząca się w północno-wschodniej części konurbacji górnośląskiej Dąbrowa Górnicza jest zamieszkana przez około 110 tys. osób. Aby dotrzeć do tak szerokiego grona odbiorców, warto dołożyć wszelkich starań, aby nieustannie poszerzać społeczną świadomość na temat naszej marki. Należy pamiętać, aby regularne promować nazwę i logo firmy za pomocą wyjątkowej ulotki oraz pieczątki. Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym nowe przedsiębiorstwa stoją przed wieloma możliwościami.

Wybierz niezawodne pieczątki – Dąbrowa Górnicza w biznesie

Na przestrzeni ostatnich lat nasza firma zrealizowała wiele zróżnicowanych zamówień otrzymanych od dużych i małych przedsiębiorstw z różnych przedsiębiorstw, wiążących się ze zróżnicowanymi oczekiwaniami. Aby wyjść im naprzeciw, regularnie rozszerzaliśmy ofertę Stempleks w sposób elastyczny i kreatywny. Gwarantujemy, że eksperci Stempleks są w stanie stworzyć nawet najbardziej nietypowe pieczątki. Dąbrowa Górnicza może również liczyć na natychmiastową przesyłkę zleconych pieczątek.

Jesteś ciekaw, jak szybko dotrą do Ciebie zamówione w naszym sklepie online pieczątki? Dąbrowa Górnicza i jego przedsiębiorcy mogą swobodnie przebierać w kilku możliwych sposobach transportu. Dystrybuując stemple z naszej oferty zapewniamy szybką dostawę zarówno pod wskazany adres prywatny, jak i pod siedzibę firmową. Mając na względzie zróżnicowane preferencje naszych klientów, umożliwiamy również wysyłkę za pośrednictwem paczkomatu. W przypadku zamówień, które przekraczają przyjęty próg, wysyłamy je całkowicie za darmo.

Tworzymy solidne pieczątki – Dąbrowa Górnicza dla przedsiębiorców

Kolejne lata działalności naszej firmy przyczyniły się do znacznej rozbudowy naszej oferty, która zaczęła obejmować stemple w najróżniejszych rozmiarach i kształtach. Rozszerzając liczbę dostępnych w sklepie online pieczątek, pamiętaliśmy o przedsiębiorcach wykorzystujących w codziennej pracy wiele dokumentów w formie papierowej. Z myślą o nich przygotowaliśmy szeroki wybór pieczątek automatycznych. Nie zapomnieliśmy również o stemplach o małym rozmiarze, tzw. pieczątek kieszonkowych, które z pewnością polubią pracownicy terenowi, tacy jak sprzedawcy i przedstawiciele handlowi.

Nie wiesz, który model pieczątki będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni? Prześlij zapytanie do specjalistów Stempleks. Nasi eksperci udzielą odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania i wesprą praktycznymi wskazówkami, które pomogą Ci wybrać odpowiednie pieczątki. Dąbrowa Górnicza jest miastem, które może liczyć na nasze fachowe doradztwo.

Czytaj więcej