Znajdź swój paczkomat w Bydgoszczy:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Bydgoszcz:

Więcej

Wizytówki Bydgoszcz – dlaczego warto nas wybrać?

Możliwość zamówienia wizytówek z indywidualnym projektem przygotowanym specjalnie dla Ciebie przez naszego grafika

Realizacja do 2 dni roboczych

Darmowa dostawa zamówień od 149 zł netto

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz wytyczne lub gotowy projekt (plik typu cdr, svg, pdf, jpg)
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Gdzie zamówić nowe wizytówki? Bydgoszcz korzysta z usług Stempleks

Zarówno ogromne międzynarodowe korporacje, jak i drobne biznesy lokalne chętnie korzystają z licznych zalet, jakie zapewniają tradycyjne, papierowe wizytówki. Bydgoszcz i województwo kujawsko-pomorskie nie stanowi pod tym względem wyjątku. Firmy, które operują w sektorach handlu, usług oraz produkcji przykładają dużą uwagę do działań promocyjnych, takich jak druk wizytówek. Na jakie czynniki należy zwrócić szczególną uwagę? Jakie kryteria powinny spełniać nowoczesne wizytówki? Bydgoszcz to jedno z miast, w którym Klienci mogą liczyć na nasze kompleksowe doradztwo.

Zainwestuj w wysokiej jakości wizytówki – Bydgoszcz i okolice

Na przestrzeni ostatnich lat nasza firma przeprowadziła wiele owocnych realizacji, zleconych przez licznych Klientów, operujących w trudnych, wysoce konkurencyjnych branżach. Wykonane projekty pozwoliły nam zdobyć dużo bezcennego doświadczenia, które nieustannie pomaga nam w wykonywaniu nawet najbardziej wymagających zleceń na pieczątki, ulotki, plakaty czy wizytówki. Bydgoszcz, największe miasto w województwie kujawsko-pomorskim, gromadzi wiele dynamicznie rozwijających się firm, które z przyjemnością wesprzemy naszymi artykułami biurowymi i promocyjnymi.

Zainwestuj w wizytówki – Bydgoszcz to miasto, w którym to się opłaca!

Oferta Stempleks obejmuje kompleksowy zestaw usług, w których zawiera się zarówno projekt, jak i druk wizytówek. Chętnie podejmujemy się wydruku gotowych projektów, dostarczonych nam przez naszych Klientów – udostępniamy również kreator, za pomocą którego można samodzielnie przygotować odpowiedni szablon. Zamawiający może również zlecić nam stworzenie zupełnie nowego motywu.

Nasza firma zapewnia dużą swobodę w wyborze parametrów poszczególnych wizytówek. W ofercie Stempleks znajdują się dwa uniwersalne wymiary, pasujące do większości modeli wizytowników czy portfeli (85 mm x 55 mm oraz 90 mm x 50 mm). Po wyborze odpowiedniego gabarytu przychodzi czas na określenie odpowiedniego rodzaju papieru – druk wizytówek odbywa się na papierze o gramaturze 240 g lub 350 g. Posiadamy wiele typów eleganckich arkuszy na wizytówki, takich jak biały papier fakturowany, papier satynowy, papier kremowy (błyszczący oraz matowy) czy brązowy papier ekologiczny.

Swoboda w wyborze papieru nie jest jedynym udogodnieniem, na które mogą liczyć nasi Klienci. Wizytówki firmy Stempleks można wzbogacić rozmaitymi uszlachetnieniami, takimi jak folie błyszczące, folie matowe i elementy soft touch (które można uzupełnić folią UV lub tłoczeniami), które zapewnią im wyjątkową elegancję.

Jak szybko realizujemy otrzymane zlecenia na wizytówki?

Bydgoszcz to miasto, które zapewnia wiele metod błyskawicznej dostawy wykonanego zamówienia. Nasze produkty kierujemy do zamawiających za pośrednictwem paczkomatów lub kurierów, którzy błyskawicznie dostarczą zamówienie pod siedzibę firmy lub dom. Warto podkreślić również, że wszystkie zamówienia o określonej kwocie wysyłamy całkowicie za darmo.

Zainwestuj w eleganckie i solidne wizytówki

Doskonale wiemy, że trwałe, przykuwające wzrok wizytówki to jeden z najważniejszych atrybutów promocyjnych każdego przedsiębiorstwa. Dbamy o jak największe zadowolenie naszych Klientów – korzystamy z dostarczonych wytycznych i uwzględniamy wszystkie otrzymane sugestie oraz poprawki.

Czytaj więcej