cart TWÓJ KOSZYK 0

Najlepsze ulotki online i ich rodzaje

Jak pokazują badania, mimo dynamicznych zmian zachodzących na rynku reklamowym, ulotki wciąż pozostają bardzo skuteczną formą promocji. Zamówić ulotki można online: z dowolnego miejsca, o dogodnej porze.

Rodzaje ulotek

Wiele – zarówno rozpoczynających działalność, jak i cechujących się długim stażem – firm inwestuje w druk ulotek. Za pośrednictwem tego rodzaju nośników reklamowych przedsiębiorstwa chcą znaleźć nowych klientów lub podtrzymać więź z już nabytymi kontrahentami. Ulotki są skutecznym nośnikiem reklamowym i szybko docierają do adresata. Każdego dnia jednak w ręce konsumentów trafia od kilku do kilkunastu ulotek różnych firm oferujących swoje towary i usługi. Dlatego tylko dobrze zaprojektowane i dostosowane do odbiorców nośniki są w stanie przyciągnąć uwagę i wpłynąć na decyzję zakupowe. Jednym z najistotniejszych kryteriów, które firma inwestująca w tego typu reklamę powinna wziąć pod uwagę, jest wielkość nośnika.

Drukarnie oferują zwykle kilka formatów: ulotki w formacie A6 mają wymiary 148×105 mm, o podłużnym prostokątnym kształcie i wymiarach 210×99 mm są ulotki w formacie DL, nieco szersze (210×148 mm) są ulotki w formacie A5 i największe, o wymiarach przeciętnej kartki papieru są ulotki A4. Pierwszy z wymienionych formatów (ulotki A6) jest wykorzystywany przez firmy najczęściej po to, by poinformować o swojej działalności, nowościach lub aktualnych promocjach. Ulotki DL ze względu na swój kształt najczęściej promują firmy oferujące usługi i na odwrocie prezentują cennik na poszczególne świadczenia. Ulotki A5 mogą pomieścić więcej grafik i tekstu – z tego względu idealnie się nadają np. na reklamę promocyjnego menu w restauracjach. Z kolei, ulotki A4 służą do przedstawienie szerszej oferty firmy lub wydrukowania całego menu lokalu.

Gdzie można kupić tanie ulotki online z dostawą w 24h

Właściciele firm wiedzą, jak bardzo dynamiczny jest rynek towarów i usług i na ile szybka powinna być reakcja na potrzeby swoich klientów. Dlatego tak ważny jest czas na każdym etapie reklamowania działalności. Najlepiej więc zaufać firmie, która oferuje zamawianie ulotek online. Taką drukarnią jest stempleks.pl, który nie tylko posiada szeroki wybór formatów ulotek, ale i zapewnia błyskawiczną dostawę gotowych nośników reklamowych do klienta.

Telefony: 781-008-333, 780-186-765.