cart TWÓJ KOSZYK 0
ulotka

Druk ulotek – co warto wiedzieć na ten temat?

Media drukowane takie jak ulotki, wizytówki czy banery są najtańszą i jednocześnie niezwykle skuteczną formą reklamy. Druk ulotek od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Po ten rodzaj promocji sięgają zarówno wielkie, jak i małe przedsiębiorstwa. Sprawdź co warto wiedzieć na temat drukowania broszur reklamowych. 

szablony ulotek stempleks

Wydruk ulotek – format, papier, kolorystyka

Jeśli w najbliższym czasie planujesz wydruk ulotek, powinieneś wiedzieć o kilku ważnych rzeczach. Po pierwsze, aby odpowiednio dobrać format broszury, należy najpierw przygotować jej treść. Czcionka powinna być dopasowana krojem i wielkością do wybranej grupy docelowej. Informacje zawarte na broszurze należy napisać poprawnie zarówno pod kątem gramatycznym, jak i merytorycznym. Co ważne należy pamiętać o tym, aby takie ulotki były także atrakcyjne graficznie. W związku z tym projekt i wydruk ulotek najlepiej zlecić profesjonalistom. Wrocławska firma Stmpleks od wielu lat zajmuje się projektowaniem i drukowaniem materiałów reklamowych dla przedsiębiorstw i osób prywatnych z wielu branż. Dodatkowo nasi doradcy chętnie pomogą także przy wyborze odpowiedniego papieru. Jeśli zależy Ci na efekcie „wow”, warto sięgnąć po kredowane, grube podłoże z dodatkowym uszlachetnieniem. W przypadku gdy zależy Ci na dotarciu do jak największej liczby osób  przy niewielkim budżecie, możesz sięgnąć po druk ulotek w jednym kolorze na zwykłym 90 gramowym papierze. To wersja bardzo budżetowa, którą na pewno docenią osoby dopiero rozpoczynające działalność. 

Druk ulotek. Jaką metodę wybrać?

wydruk ulotek stempleks

Na rynku poligraficznym dostępne są dwie metody druku. Ich wybór uzależniony jest w głównej mierze od ilości zamawianych broszur. Przy niewielkim nakładzie warto zdecydować się na wydruk ulotek metodą cyfrową. Jest ona droższa jednostkowo, jednak pozwala na ekspresowy wydruk nawet kilkunastu sztuk ulotek. Jest to też doskonała opcja, jeśli potrzebujesz wydrukować kilka różnych rodzajów broszur w niewielkich ilościach. Wydruk ulotek cyfrowo pozwala także na ich personalizację. W Stempleks pracujemy na najwyższej klasy nowoczesnych maszynach cyfrowych, dzięki temu jakość naszych produktów zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. 

Wydruk ulotek w Stempleks

Jeśli planujesz druk ulotek, plakatów czy katalogów, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu będziemy mogli zaproponować Ci rozwiązanie idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. Nasi specjaliści podpowiedzą jaki papier oraz jaka metoda druku będzie najlepsza. Dodatkowo możesz liczyć na nasze pełne wsparcie przy projektowaniu graficznym.  Jeśli chcesz, możesz także skorzystać z naszego intuicyjnego kreatora, w którym możesz zaprojektować swoją własną ulotkę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!