Printer Compact PRO, czyli nowa linia pieczątek Colop

Pieczątki Colop Compact PRO – nowa linia stempli

pieczątki wrocław

W obecnym roku firma COLOP POLSKA wypuściła najnowszą linię pieczątek, które zastąpiły doskonalne znane pieczątki Printera Compact.

Obecny model pieczęci odznacza się oryginalnymi nowościami, które mają na celu szczególnie jeszcze bardziej usprawnić codzienną pracę, w biurze. Ponad to używanie tychże pieczątek firmowych odbywać ma się w sposób bezawaryjny i komfortowy dla każdego użytkownika. Nowoczesność, intuicyjność i funkcjonalność, to cechy, które najlepiej określają nowe pieczątki Colop Printer Compact PRO.

Pieczątki Compact PRO to seria automatów najwyższej jakości, które wyróżniają się oryginalnymi i technicznymi szczegółami ułatwiającymi precyzyjne odbicie i łatwość użytkowania. Ponadto pieczątka dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest niezwykle mobilna i poręczna.

Pieczątki Colop Printer Compact Pro – cechy:

colop compact pro 1

Najważniejszymi cechami nowych pieczęci Colop są:

 • oryginalny i nowoczesny system blokady pieczątki (firma colop zgłosiła swój patent), który ułatwia wymianę poduszki tuszowej,
 • zastosowano innowacyjną technologię antypoślizgowa, która zapewnia najlepszą przyczepność i brak poślizgu podczas odbicia stempla,
 • idealnie dopasowana zatyczka pieczątki chroniąca ją przed zabrudzeniami i uszkodzeniami oraz sprawiająca, iż pieczęć jest poręczna i mobilna,
 • płytka tekstowa pieczątki ustawia się w pozycji równej obudowie pieczątki w momencie blokady stempla , co ułatwia przymocowanie lub wymianę starego polimeru,
 • karteczka adresowa o kształcie prostokąta, która znacznie ułatwa jej oznaczenie oraz jest  wyposażona w znaczniki ułatwiające precyzyjne wykonanie wzoru odbicia pieczątki firmowej,
 • profilowana obudowa pieczątki z specjalnie zaprojektowanymi krawędziami umieszczonymi po bokach stempla dla komfortowego użytku.

Ponad to firma Colop zadbała o strategię ekologiczną stosowaną przy produkcji pieczęci Printerów Compact PRO. Widocznie zmniejszyła emisję CO2 oraz dodatkowo wspiera liczne inwestycje we wszelkie projekty ochrony klimatu (projekty GOLD STANDARD). Przedsięwzięcia te opierają się na granicy systemu od ,,kołyski do bramy”, które zawierają wszystkie procesy produkcji, zaczynając od wydobycia surowców, aż do chwili opuszczenia przez pieczątkę bramy zakładu przemysłowego.

Nowie Pieczątki Colop i jej kolory

Printer Compact PRO w wersji podstawowej występuje w sześciu kolorach:

 • czarnym,
 • niebieskim,
pieczątka colop compact pro niebieska
 • czerwonym,
pieczątka colop compact pro czerwona
 • zielonym,
pieczątka colop compact pro zielona
 • żółtym,
pieczątka colop compact pro żółta
 • pomarańczowym.
pieczątka colop compact pro pomarańczowa

Rozmiary odbicia pieczątek Colop Printer PRO

Nowe stemple firmy Colop występują obecnie w w trzech różnych rozmiarach:

Dodatkowo Printer Compact PRO wyposażony jest w czarną zatyczkę, która skutecznie chroni stemple przed zabrudzeniem i uszkodzeniem płytki tekstowej. Innowacyjne zamknięcie pieczątki sprawia również, iż pieczęć jest poręczna i z łatwością można ją ze sobą  przenosić w różne miejsca. Wraz z przezroczystą podstawą obudowy stempla, umożliwia na przykład dokładne odbicie pieczątki firmowej.

Pieczątki firmowe Colop Compact pro – szczegółowe informację:

Kolor poduszki: blanco, czarna, czerwona, niebieska, fioletowa, zielona,

Kolor obudowy w wersji podstawowej: czarny, niebieski, czerwony, pomarańczowy, zielony, żółty.

▪️Symbole poduszek zastępczych: E/20, E/30, E/40

▪️Zatyczki: Printer Compact PRO  posiada idealnie dopasowaną zatyczkę w standardzie. Można je jednak z uwagi na różne okoliczności losu (np. zagubienie zatyczki) dokupić osobno.

Pieczątki firmowe Colop – gdzie kupić?

Nowe stemple firmy Colop możecie Państwo bez problemu zakupić w naszym sklepie internetowym. Jako jedyni na chwilę obecną proponujemy w sprzedaży najnowszą linię pieczątek Colop Compact Pro w swojej ofercię. Jeżeli Państwo nie wiecie jaki model i rozmiar pieczątki wybrać, zapraszamy do kontaktu.