cart TWÓJ KOSZYK 0

Pieczątki kieszonkowe – komu przydadzą się te małe automaty?

Małe, estetyczne, poręczne i zawsze możesz je mieć przy sobie. Takie właśnie są pieczątki kieszonkowe, które stanowią zarówno designerski gadżet, jak i pomoc w codziennej pracy. Poznaj wszystkie ich zalety i dowiedz się, w jakich zawodach najlepiej się sprawdzają.

Pieczątki kieszonkowe – czy warto mieć takie małe automaty?

Ich główną zaletą jest wielkość. Pieczątki kieszonkowe mieszczą się w torebce, kieszeni marynarki i w aktówce. Jest to cecha, którą docenią osoby podróżujące służbowo na dłuższe dystanse, ponieważ nowoczesne pieczątki kieszonkowe są wykonane z grubego plastiku i mają zabezpieczenia zapobiegające otwarciu się automatu i pobrudzeniu bagażu tuszem.

Pieczątki kieszonkowe są też lekkie. To wielka zaleta, gdy codziennie trzeba nosić ciężkie dokumenty. Co więcej, taki stempel jest prosty w użytkowaniu – wystarczy często jeden ruch, by przenieść na dokument dane firmy. Choć pieczątki kieszonkowe są małe, ich kształt sprawia, że są bardzo poręczne – dopasowane do kształtu ręki. Co więcej, są niezbędne podczas dopełniania formalności bankowych i urzędowych. Wypełniając te dokumenty przedsiębiorca potrzebuje pieczątki, by przenieść na papier niezbędne informacje, bez potrzeby wpisywania ich ręcznie.

Mobilna pieczątka idealna dla lekarzy

Komu najczęściej przydają się pieczątki kieszonkowe zamykane w plastikowym pudełeczku lub te automatyczne? Codziennie w swojej pracy korzystają z nich lekarze. Klasyczny stempel, na jaki decydują się przedstawiciele tego zawodu, to pieczątka zamknięta w małym plastikowym pudełku, mieszczącym się w kieszeni fartucha lekarskiego. Obudowa z twardego plastiku sprawia, że codziennie chowanie i wyciąganie pieczątki z kieszeni nie wpływa negatywnie na jej wygląd i funkcjonowanie. Poza tym, choć pieczątka kieszonkowa ma małe rozmiary, na jej płytce zmieszczą się wszystkie niezbędne dane.

pieczątka-kieszonkowa

Imienne pieczątki dla kierowników i menadżerów

Pieczątki kieszonkowe imienne to najczęstszy wybór osób sprawujących ważne funkcje w firmie. Zajmowanie np. kierowniczych stanowisk wymaga niemalże codziennego sygnowania dokumentów czy materiałów promocyjnych swoim imieniem i nazwiskiem. Wtedy nieoceniona jest pomoc w postaci małej, poręcznej pieczątki, zawierającej te dane. Co więcej, często zdarza się, że pełnienie ważnej funkcji wiąże się z regularnymi spotkaniami i podróżami służbowymi – na szczęście pieczątki kieszonkowe są małe i lekkie, a więc bardzo wygodne w podróży. Co ważne, ich niewielki rozmiar nie przeszkadza w umieszczeniu na płytce wszystkich niezbędnych informacji o firmie. To rozwiązanie, w które warto zainwestować.

Pieczątki kieszonkowe – rodzaje i dodatki, które ułatwiają korzystanie ze stempla

W naszej ofercie znajdują się pieczątki kieszonkowe różnego rodzaju:

Te poręczne stemple są zróżnicowane pod względem budowy:

  • zamykane w pudełku z plastiku, np. firmy Wagraf,
  • automaty rozkładane przy pomocy jednego przycisku, np. z serii Colop Pocket Stamp,
  • płaskie z obracaną płytką – idealne dla osób lewo- i praworęcznych, np. modele z serii Colop Stamp Mouse.

Proponujemy także akcesoria do pieczątek kieszonkowych, takie jak zawieszki i smycze. Dzięki nim łatwiej znaleźć stempel w torbie, można go też przyczepić do kluczy.

Skorzystaj z naszego kreatora i zaprojektuj już dziś pieczątkę kieszonkową, dopasowaną do swoich potrzeb!