Pieczątki Colop Lady Line – nowość od firmy COLOP.

Pieczątki Colop Lady Line – nowość od firmy COLOP.

Najświeższa seria pieczątek Printer IQ dla kobiet Lady Line, jest przeznaczona dla wszystkich pań, które pragną podkreślić swoje istnienie. Lady Line to znak elegancji i nowoczesności, który ozdobi biuro i wyeksponuje właścicielkę. Jest doskonałym dodatkiem do dowolnej torebki lub aktówki, zawsze gotowym do użycia i jednocześnie będącym Twoją unikalną wizytówką!  Nowa kolekcja Printer IQ Lady Line została stworzona z myślą o wszystkich paniach, które pragną podkreślić swoją obecność. Lady Line jest ponadczasową i nowoczesną marką, która upiększy miejsce pracy i wyróżni jej posiadaczkę. To idealny akcesorium do każdej torby lub aktówki, zawsze gotowe do użycia i jednocześnie stanowiące Twoją niepowtarzalną wizytówkę

colop iq wszystkie

Automat do stempli z serii IQ zapewnia bezproblemową, trwałą i niezawodną funkcjonalność. Wykorzystanie technologii antypoślizgowej umożliwi wygodną pracę w każdych warunkach. Printer IQ Lady Line to łatwy w obsłudze i oferujący różne rozmiary stemplik, który będzie niezastąpionym towarzyszem podczas pracy.

Lady Line jest kolekcją, którą wiele kobiet już pokochało. Niezwykle skuteczne, umożliwią Ci wyróżnienie się spośród innych oraz dodanie stylu nawet do codziennych czynności. Elegancja i osobowość to cechy, które definiują Lady Line. Nowe stemple z linii Printer IQ motywują do działania i pomogą Ci poczuć się pewnie i pięknie!

Co czyni Lady Line taką wspaniałą marką do pokochania?

  • niezwykłe, starannie stworzone wzory
  • 4 opcje dostosowania obudowy stempla
  • wiele dostępnych wielkości
  • niezawodny Printer IQ stamp
  • wymienialny tuszowy poduszkowiec
  • wyraźny i precyzyjny odbicie już od pierwszego użycia 
colop iq 30 lady line

Dostępne kolory pieczątek:

Nowe Printery IQ Lady Line można nabyć w kolorach:  fioletowym i różowym, w wariancie z obudową w kolorze czarnym.

Parametry pieczątki Colop IQ Lady Line:

Przeźroczysta podstawa ułatwia umieszczenie treści w odpowiednim miejscu za pomocą odbicia. Pieczęć posiada korek, który łatwo można nałożyć, aby chronić płytkę z tekstem przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem, na przykład w torbie lub teczce. Stopy antypoślizgowe zapobiegają przesuwaniu się pieczęci po papierze, co gwarantuje czytelność treści bez niechcianych “podwójnych” odbić. Bezawaryjna – wykonana z najwyższej jakości materiałów. Podczas odbijania tekstu generuje przyjemny, delikatny dźwięk. Obudowa pieczątki jest dostępna w dwóch kolorach – białym i czarnym. Duże okienko umożliwia pełne spersonalizowanie pieczątki. Opakowanie zawiera dwie karteczki indeksujące o nowych, estetycznych wzorach i czterech motywach kolorystycznych. Karteczki mogą być łatwo wymieniane według preferencji użytkownika.

  • Dostępne opcje wymiarów odbicia to 38 x 14 mm, 47 x 18 mm oraz 59 x 23 mm.
  • Możliwe kolory poduszek to czarny, czerwony, niebieski oraz biały.