cart TWÓJ KOSZYK 0

NOWOŚĆ! Pieczątki marki Trodat na wyciągnięcie ręki.

Już teraz możesz zamówić pieczątki marki Trodat nie wychodząc z domu. Postanowiliśmy sprostać oczekiwaniom Klienta i wprowadziliśmy nowe produkty.

pieczątki trodat stempleks promocja

Historia marki Trodat

W 1960 roku zarejestrowano markę Trodat. Firma Trodat ma swoje korzenie w Austrii, ale jej działalność wykracza daleko poza granice tego państwa. Produkty stemplarskie marki Trodat są innowacyjne i nadają się do wszelkich zastosowań, posiadają niezmiennie czyste i piękne odbicia. Nazwa firmy wywodzi się od nazwy produktu stemplarskiego: w latach 40. XX wieku wprowadzono na rynek pierwsze, plastikowe datowniki Trodat. Nazwę tę nadano całej serii produktów. “TRO” pochodzi od nazwy materiału trolitul, którego używano do produkcji stempli, natomiast “DAT” to skrót od datownika. Rodzaje oraz charakterystyka W naszej ofercie znajdziesz podstawowe automaty marki Trodat Printy Line – 4911, 4912, 4913, 4914, 4915.

Pieczątki marki Trodat posiadają aż 10 kolorów obudowy: czarny, szary, czerwony, różowy, zielony, niebieski, biały, neonowy żółty, neonowy pomarańczowy oraz neonowy różowy. Automaty Trodat posiadają wygodną zatyczkę, która przyda się, kiedy zechcesz zabrać ją ze sobą. Pieczątki linii Printy to jedne z najmniejszych, najlżejszych i najbardziej kompaktowych pieczątek na świecie. Dzięki niewiarygodnie małym wymiarom, pieczątka zmieści się w każdej kieszeni czy teczce. Przystępna cena i szybka realizacja zamówienia to dodatkowe atuty naszej oferty. W stempleks.pl pieczątki Trodat są dostępne już w 15 minut! Z dostawą do domu czy biura już w 24 godziny! Telefony: 781-008-333, 780-186-765.