Jak zamówić pieczątki online? Krótki poradnik

Nie masz czasu na chodzenie po drukarniach i wybór ofert idealnej pieczątki dla Ciebie? Oferujemy rozwiązanie, które pozwoli Ci to zrobić w zaledwie kilku minut. Wybierz pieczątki online i zaprojektuj je od podstaw za pomocą kreatora zamawiania – od początku do końca w Internecie.

Pieczątki online – zamówienie krok po kroku

Od zamówienia Twojej pieczątki online dzieli Cię zaledwie kilka kroków. Wystarczy, że wybierzesz:

  • rodzaj pieczątki,
  • kolor pieczątki,
  • kolor tuszu,
  • wzoru pieczątki.

pieczątki na zamówienie

Pieczątki online, które znajdziesz w naszym sklepie, to szeroki wybór dla firm i indywidualnych pracowników. Możesz samodzielnie ułożyć w kreatorze swój projekt odbicia na naszej stronie, wysłać do nas swój własny projekt bądź skorzystać z naszych bezpłatnych szablonów. Istnieje też opcja zamówienia nowej pieczątki na podstawie skanu obecnej, której używasz lub skorzystania z indywidualnego projektu przy współpracy z naszymi pracownikami.

Jak używać kreatora online?

Trodat-Printy-4114

W celu zaprojektowania swojej pieczątki online, najwygodniej użyć naszego kreatora. Uruchomisz go w karcie produktu, po wybraniu szczegółów danej pieczątki. Poprzez naciśnięcie przycisku „zaprojektuj korzystając z kreatora”, nasza witryna przekieruje Cię do narzędzia online.

Możesz w nim przenosić poszczególne elementy w różne miejsca pieczątki, zmieniać kolory poszczególnych liter oraz dowolnie projektować układ graficzny i grupy elementów. Narzędzie umożliwi Ci też dodanie efektów rozmycia tła, przeźroczystości tekstu bądź automatycznego wyrównania tekstu. Opcje te są intuicyjne i zrozumiałe dla każdego, kto nie miał wcześniej do czynienia z projektowaniem graficznym.

Warto wspomnieć też o opcji przełączenia się w tryb profesjonalny, który przyda się bardziej zaawansowanym i wymagającym użytkownikom. Tryb umożliwi szybkie stworzenie pieczątki online za pomocą wykorzystania preferencyjnych kształtów, użycia ołówka i ścieżki graficznej w projekcie.

Rodzaje pieczątek i ich dostawa

stemple

Oferowane przez nas pieczątki wyrabiamy za pomocą metody laserowej. Dzięki temu możemy zagwarantować jej wysoką jakość i szybki czas wytworzenia. W ofercie wyróżniamy następujące rodzaje pieczątek:

Siedziba Twojej firmy to Wrocław? Osobiście dostarczymy do niej zamówione pieczątki online. Wysyłkę realizujemy na kilka sposobów. Najszybszym z nich jest wybór kuriera lub odbiór w punkcie partnerskim. W tym przypadku zamówienia na terenie całej Polski dotrą do Ciebie w ciągu 24 godzin.