cart TWÓJ KOSZYK 0

Charakterystyka pieczątki firmowej Wagraf 4

Wagraf Polan 4s Compact to pieczątka mieszcząca do 6 linii tekstu, stanowi więc idealny model z przeznaczeniem na pieczęć firmową, która oprócz nazwy powinna zawierać adres i NIP. Wielkość odbicia o wymiarach 58 x 22 mm to gwarancja umieszczenia wszelkich niezbędnych danych oraz tych, które mogą pełnić funkcje reklamowe. Wagraf natomiast jest zaufanym producentem, który funkcjonuje na polskim rynku od 1957 roku, zajmując się od samego początku wyłącznie wykonywaniem opraw do stempli. Obecnie wytwarza oprawy do rozmaitych technologii, dbając przy tym o najwyższą jakość wszystkich swoich produktów. Jakość ta została wielokrotnie doceniona, czego dowodem są liczne nagrody. Wagraf stosuje również odpowiednie certyfikaty, co gwarantuje wykonanie pieczątek, które idealnie sprawdzą się w każdej pracy wymagającej wykonania dużej ilości odbić.

Ile linii tekstu zawiera pieczątka firmowa średnia Wagraf 4?

Pieczątka firmowa Wagraf 4 przeznaczona jest do umieszczenia 6 linijek tekstu, stanowi zatem świetną propozycję zarówno dla firm, jak i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Nazwa firmy, numer NIP oraz adres siedziby danego przedsiębiorstwa – te dane z pewnością zmieszczą się na pieczątce Wagraf Polans Compact, którą posiadamy w swojej ofercie. Nowoczesne wzornictwo i bogaty wybór kolorów oferowanych pieczęci to atuty, które z pewnością wpłyną na wybór produktów firmy Wagraf. Pięćdziesiąt lat doświadczenia w produkcji pieczątek, stempli i automatów samotuszujących czyni tę firmę zaufanym partnerem w biznesie. Pieczątka firmowa średnia Wagraf 4 sprawdzi się w niejednym biurze, stanowiąc wygodne narzędzie w codziennej pracy w małych i dużych firmach.

Dlaczego warto kupić pieczątkę Wagraf 4?

Automaty samotuszujące to obecnie jedne z najchętniej używanych modeli pieczątek. Wytrzymała, solidna obudowa dodatkowo chroniąca przed zabrudzeniami i umożliwiająca wykorzystanie pieczątki w każdych warunkach zarówno w biurze, jak i w podróży, to jedne z największych zalet pieczątki Wagraf 4. Wagraf to producent z wielkim doświadczeniem, który gwarantuje nie tylko wysoką jakość swoich produktów, ale też nowoczesne wzornictwo i szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu mają Państwo pewność znalezienia produktów idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb. Przystępna cena i możliwość zaprojektowania pieczątki online to dodatkowe korzyści, które sprawiają, że pieczątka Wagraf 4 jest świetną propozycją dla wszystkich ceniących sobie wygodę i wysokiej jakości produkty polskich firm.

Szukasz pieczątki lekarskiej online? Wybierz firmę Stempleks we Wrocławiu. Ekspresowy wyrób pieczątek, ulotek i wizytówek z dostawą do domu Klienta w 24 godziny! Zadzwoń i zamów pieczątkę online.

Telefony: 781-008-333, 780-186-765.