cart TWÓJ KOSZYK 0

Charakterystyka pieczątki firmowej Wagraf 3

Wagraf Polan 3s Compact to automat samotuszujący polskiej marki. Posiadająca ogromne doświadczenie na rynku firma Wagraf istnieje od 1957 roku i od początku swojej działalności zajmuje się wyłącznie produkcją opraw do stempli. Obecnie w ofercie posiada wiele rodzajów opraw do różnych technologii. Pieczątka Wagraf 3 to jeden z najbardziej popularnych produktów, który umożliwia umieszczenie do 5 linii tekstu. Dzięki temu jest świetną propozycją dla wszystkich firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą poszukujących modelu automatu do wykorzystania jako pieczątka firmowa mała bądź pieczątka firmowa średnia. Wielkość odbicia o wymiarach 48×19 to gwarancja umieszczenia wszystkich niezbędnych danych firmy – nazwy, adresu i numeru NIP. Kompaktowa budowa sprawia, że model ten idealnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w podróży.

Ile linii tekstu zawiera pieczątka firmowa mała Wagraf 3?

Pieczątka firmowa Wagraf 3 przeznaczona jest do umieszczenia 5 linijek tekstu, można więc zapisać na niej zarówno podstawowe dane firmy, jak też imię i nazwisko danego pracownika oraz telefon i fax. Odpowiednie wykorzystanie przestrzeni pieczątki jest niezwykle istotne nie tylko ze względów czysto informacyjnych, ale również reklamowych. Wysoka jakość automatu samotuszującego to gwarancja wykonania czytelnego odbicia, co z kolei może przełożyć się na odpowiednią współpracę z kontrahentami. Produkty firmy Wagraf gwarantują nie tylko efektywną pracę, ale również wygodę użytkowania w każdych warunkach. Pięćdziesiąt lat doświadczenia w branży oraz praca w oparciu o najnowsze certyfikaty jakości zaowocowało zdobyciem zaufania wielu klientów, którzy przyznali firmie Wagraf prestiżowe nagrody za jej produkty.

Dlaczego warto kupić pieczątkę Wagraf 3? 

Automaty samotuszujące to modele, które z powodzeniem używane są zarówno w biurach, gdzie zachodzi konieczność wykonania bardzo dużej ilości odbić, jak i w podróży, kiedy najważniejsza jest wygoda i bezpieczeństwo użytkowanej przez nas pieczątki i dokumentów znajdujących się w jej bezpośrednim sąsiedztwie. Kompaktowa, wygodna obudowa oraz solidne wykonanie i bogata gama kolorów to niewątpliwe atuty pieczątki firmowej średniej Wagraf 3. Możliwość samodzielnego i prostego zaprojektowania pieczątki firmowej online sprawia, że zamówienie pieczątki spełniającej wszystkie Państwa oczekiwania nie stanowi żadnego problemu. Przystępna cena i szybka realizacja zamówienia to dodatkowe atuty naszej oferty. Pieczątka Polan 3s Compact jest produktem, który spełni wszelkie Państwa wymagania w każdych warunkach.

Szukasz pieczątki lekarskiej online? Wybierz firmę Stempleks we Wrocławiu.
Ekspresowy wyrób pieczątek, ulotek i wizytówek z dostawą do domu Klienta w 24 godziny!
Zadzwoń i zamów pieczątkę online.

Telefony: 781008333, 780186765.