loader

Charakterystyka pieczątki firmowej Colop C40

Charakterystyka pieczątki firmowej Colop C40

Trwała pieczątka wykonana z tworzyw najwyższej jakości, której harmonijny kształt ułatwia wykonanie czytelnego odbicia, to pieczątka firmy COLOP z serii Printer Compact o rozmiarze 40. Jest to solidny produkt w rozsądnej cenie, przetestowany na wykonanie ponad 1 000 000 odbić. Linia tych pieczątek została wyposażona w dużą zatyczkę, idealnie dopasowaną do powierzchni automatu. Pieczątka dostępna jest w siedmiu kolorach obudowy. Rozmiar 40 idealnie sprawdza się w przypadku pieczątek firmowych, które mogą zmieścić do 6 linii tekstu. Pieczątka firmowa COLOP C40 to świetne rozwiązanie do każdego biura, w którym wykonuje się bardzo dużo odbić. W 6 liniach zmieszczą się wszystkie niezbędne informacje dotyczące firmy, takie jak jej nazwa, numer NIP i adres.

Ile linii tekstu zawiera pieczątka firmowa średnia Colop C40?

Pieczątka firmowa średnia COLOP C40 przeznaczona jest to umieszczenia 6 linijek tekstu, natomiast wielkość odbicia to 25 x 59 mm, co oznacza, że może być ona świetną wizytówką zarówno dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dla dużych firm oraz przedsiębiorstw. Wybór odpowiedniej pieczątki to gwarancja efektywnej pracy i pewność, że dane firmy będą odpowiednio czytelne, spełnią więc również rolę informacyjną. COLOP Polska Sp. z o.o. jest od 1990 roku oficjalnym dystrybutorem produktów COLOP – firmy założonej w 1980 roku przez Karla Skopka. Najwyższa jakość produktów tej firmy została potwierdzona licznymi certyfikatami oraz nagrodzona prestiżowymi nagrodami. Pieczątki COLOP to produkty, które sprawdzą się w każdym biurze.

Dlaczego warto kupić pieczątkę Colop C40?

Powodów jest co najmniej kilka: duża zatyczka, idealnie dopasowana do powierzchni automatu tuszującego, co stanowi idealną ochronę przed zabrudzeniem; harmonijny kształt ułatwiający wykonanie czytelnego odbicia; ponadto użycie materiałów najwyższej jakości i renoma firmy posiadającej bardzo długie doświadczenie w produkcji materiałów biurowych tego typu. Cena pieczątek firmowych COLOP C40 to kolejny atut, który przemawia za wybraniem tego modelu. Za automat tuszujący wraz z polimerem zapłacą Państwo u nas 52,03 zł. Pieczątkę można w bardzo prosty sposób zamówić online, projektując przy tym jej wzór. Krok po kroku zaprojektują Państwo widniejący na pieczątce tekst i odbiorą gotową pieczęć w naszej siedzibie. Wystarczy tylko kilka prostych kroków, aby zamówić pieczątkę, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Szukasz pieczątki firmowej Colop C40? Wybierz firmę Stempleks we Wrocławiu. Ekspresowy wyrób pieczątek, ulotek i wizytówek z dostawą do domu Klienta w 24 godziny! Zadzwoń i zamów pieczątkę online.

Telefony: 781-008-333, 780-186-765.