cart TWÓJ KOSZYK 0
Pieczątka do ubrań

Znakowanie ubrań do przedszkola – jak się do tego zabrać?

Pieczątka do ubrań , czyli jak skutecznie zabrać sie za znakowanie ubrań?

Pieczątka do ubrań

Większość placówek opiekuńczych i edukacyjnych, takich jak żłobki, przedszkola i szkoły, wymaga oznakowania osobistych przedmiotów dzieci, takich jak ubrania, buty, pościel, bidony, pojemniki na posiłki, torby na buty, stroje sportowe i wiele innych. Dla rodziców może to być trudne zadanie! Szczególnie jeśli chcą opisywać każdy przedmiot długopisem, ponieważ oznaczenie może zniknąć po praniu lub być starte podczas korzystania z przedmiotu. Jak można to zrobić lepiej, łatwiej i trwalej? Podpowiadamy!

Znakowanie odzieży do szkoły – czy warto to robić?

Oznaczanie rzeczy dziecka, które ma iść do żłobka lub przedszkola, jest niezbędne – nawet jeśli placówka tego nie wymaga. Dlaczego? Zwykle dzieci nie potrafią rozpoznać swojej własnej odzieży. W trakcie przebierania nie będą w stanie powiedzieć opiekunom, które ubranie jest ich. W takich przypadkach łatwo popełnić błędy.

Oznaczanie rzeczy służy nie tylko ułatwieniu pracy w żłobku lub przedszkolu. Jest to także gwarancja, że nie stracisz rzeczy swojego dziecka. Przykład? Jeśli inny dzieciak wróci do domu w ubraniu Twojego dziecka, jego rodzice będą mogli łatwo znaleźć właściciela ubrań i zwrócić je pod właściwy adres.

pieczątka do znakowania ubrań colop


Nie powinieneś przestać oznaczać rzeczy dziecka, kiedy Twoje dzieci opuszczą przedszkole. Dlaczego? W przypadku, gdy dziecko zgubi odzież lub inny przedmiot, np. na korytarzu lub boisku, pracownicy szkoły będą wiedzieli, komu należy zwrócić daną rzecz.

Znakowanie ubrań do przedszkola – jak się do tego zabrać?

Najlepiej, jeśli na początek roku szkolnego podpiszesz wszystkie elementy wyprawki. Jeśli Twoje dziecko jest gotowe, możesz je zaangażować w ten proces i pomóc w oznakowaniu ubrań i innych przedmiotów.
Istnieją różne sposoby na oznakowanie rzeczy Twojego dziecka, najczęściej wykorzystywane to:

  • Podpisywanie imienia i nazwiska dziecka długopisem jest najłatwiejsze, najszybsze i prawdopodobnie najtańsze, ale ma poważne wady – jest nietrwałe i napis może zniknąć lub rozmazać się podczas prania lub użytkowania. Haftowanie inicjałów na ubraniach dziecka jest trwałe i estetyczne, ale większość rodziców nie ma czasu na takie zajęcie, i dlatego korzysta z długopisu.
  • Naklejki do oznaczania ubrań to interesująca propozycja, aczkolwiek wymagająca pewnego wysiłku. Zwykłe naklejki nie będą trzymać się materiałów – łatwo się odkleją lub odpadną podczas prania (co może spowodować problemy dla reszty odzieży). Z kolei mocne naklejki, które są przeznaczone do stosowania na ubraniach, nie sprawdzą się na innych przedmiotach i mogą być trudne do usunięcia.

Widzisz więc, że popularne metody oznaczania odzieży mają swoje wady. Na szczęście istnieje alternatywa!

Oznaczanie ubrań i przedmiotów przy pomocy pieczątek do odzieży Colop z dodatkową tasiemką.

pieczatka do odziezy colop - zastosowania 4

Oznaczanie ubrań i innych rzeczy osobistych za pomocą pieczątek do znakowania ubrań gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo oraz estetykę nawet dla ciemnych ubrań.

Możesz oznaczyć odzież dziecka imieniem, a oznakowane przedmioty można normalnie użytkować, prać, czyścić i jednocześnie nie rozmazują się na powierzchni materiału.

Dzięki pieczątce do odzieży colop możesz sprawić, iż znakowanie ubrań i rzeczy, które należą do dzieci będzie szybkie i łatwe.

Pieczątki na ubrania zamiast naklejki – parametry techniczne.

pieczatka do odziezy colop - zastosowanie 3

Pieczątka do tkanin COLOP jest posiada specjalistyczny tusz do tkanin, któy nie wysycha w pieczątce. 

Umożliwia szybkie i łatwe oznakowanie ubrań dziecięcych.

Znajduje zastosowanie wszędzie, gdzie odzież jest miejscach gdzie jest ona wypożyczana lub przechowywana np.

  • szatniach klubów sportowych
  • domach opieki
  • pracowników zakładów produkcyjnych
  • pracowników hal magazynowych

Szczególnie zalecamy do stemplowania ubrań starszych przebywających w domach opieki.

Trwałość znakowanych ubrań w pralce:50 prań w 30 °C
25 prań w 60 °C
10 prań w 90 °C

Jest odporna na suszarkę.

Dodatkowe akcesorium:
Oferta obejmuje dodatkowe poduszki zastępcze z tuszem do znakowania odzieży:
poduszka zastępcza e/20 czarna do pieczątki do odzieży (2 szt.) 

Dostępny kolor Tuszu:

Czarny

pieczatka do odziezy colop - zastosowanie 1

Pieczątka do ubrań z imieniem i nazwiskiem i tuszem do odzieży – Kup Teraz.

Zamów na naszej stronie wysokiej jakości stempel do ubrań Colop. W naszej usłudze proponujemy gotowe wzory lub indywidualny projekt.