Znakowanie opakowań. Torby papierowe z logo

papierowa torba z pieczatka z logo

Znakowanie opakowań. Torby papierowe z logo

Papierowe torby z nadrukiem nie muszą być drogie. Kupując tego typu opakowania w drukarni, musisz zamówić kilkaset sztuk. Dopiero przy większych zamówieniach cena jednostkowa tego produktu staje się atrakcyjna. W innym wypadku przyjdzie Ci zapłacić nawet kilka złotych za sztukę. Jeśli jednak nie potrzebujesz dużej ilości toreb, warto sięgnąć po inne rozwiązanie. Stempel z logo doskonale sprawdzi się przy znakowaniu opakowań różnego typu – w tym także papierowych toreb.

Znakowanie opakowań. Kto może skorzystać z takiego rozwiązania?

Papierowe torby z logo przydadzą się niemal w każdym przedsiębiorstwie. Ich potencjał reklamowy docenią na pewno restauracje i lokale gastronomiczne oferujące jedzenie na wynos. W aktualnej sytuacji, gdy światowa pandemia spowodowała ograniczenia w korzystaniu z barów, pubów i pizzerii, obiady z dostawą pod wskazany adres, cieszą się dużą popularnością.

Wielu restauratorów, którzy przed epidemią nie mieli opcji dostarczania swoich posiłków, musieli w krótkim czasie rozszerzyć swoją ofertę o dowóz pod wskazany adres. Tylko w ten sposób mogli zapewnić sobie płynność finansową i „przetrwać” ten trudny okres. Ze względu na spowolnienie gospodarcze i zmniejszenie przychodów wielu przedsiębiorstw różnych branż, nie tylko gastronomii – właściciele działalności gospodarczych zaczęli szukać coraz częściej oszczędności.

Pieczątki z logo do znakowania toreb to doskonałe i ekonomiczne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych firm.

Znakowanie opakowań dla restauracji, barów i jadłodajni

Jedzenie dostarczane do domu klienta powinno nie tylko doskonale smakować, ale ważny jest także sposób jego zapakowania. Odpowiednie zabezpieczenie termiczne jest bardzo istotne – nikt nie lubi jeść zimnego obiadu. Jednak należy też zadbać o wygląd zewnętrzny zamówienia. W tym celu warto sięgnąć po torby z nadrukowanym lub odbitym logo. To świetny sposób na reklamę. W dodatku papierowa torba może być użyta wielokrotnie, co znacząco wpływa na zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska.

Znakowanie opakowań dla gabinetów fryzjerskich, SPA, salonów kosmetycznych i innych branż

Papierowe torby z logo to także świetne rozwiązanie dla gabinetów kosmetycznych, które aktualnie również borykają się z różnego rodzaju utrudnieniami. Wiele z nich rozpoczęło sprzedaż profesjonalnych kosmetyków, które były stosowane w trakcie zabiegów, z dostawą do domu klientek.

Ze stempli z logo do znakowania toreb mogą też skorzystać firmy trudniące się car detailingiem. Kierowcy samochodów często zostawiają w nim wiele drobiazgów, które w trakcie mycia mogłyby się zgubić. Dzięki oznakowanym torbom zachowany zostanie nie tylko porządek, ale będzie świetny i przydatny dla klienta gadżet.

Znakowanie opakowań za pomocą stempli z logo

Dzięki pieczątce z logo, to Ty decydujesz, ile toreb aktualnie jest Ci potrzebnych, a ich znakowanie za pomocą stempli jest banalnie proste. Jest to praktyczne i bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Zakup pieczątki z logo w Stempleks jest znacznie tańszy niż zamówienie dużej ilości worków z nadrukiem.

Stempel reklamowy do przybijania na torbach

W Stempleks oferujemy swoim klientom szeroki wybór różnego rodzaju pieczątek, które doskonale sprawdzą się do znakowania toreb, opakowań a także korespondencji firmowej. Jeśli zastanawiasz, jaki model stempla wybrać, skontaktuj się z naszą obsługą. Nasi graficy chętnie podpowiedzą Ci, jaka pieczątka będzie dla Ciebie najlepsza. Możesz także skorzystać z naszego intuicyjnego kreatora stempli, który umożliwi Ci stworzenie indywidualnego i oryginalnego wzoru odbicia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Stempleks.