cart TWÓJ KOSZYK 0
wizytowki-laminowane-Stempleks

Wizytówki foliowane, czyli jak przykuć uwagę kontrahenta?

Nie potrzebują prądu ani dostępu do sieci, można wręczyć je w ułamku sekundy w dowolnym momencie, eliminują ryzyko jakiejkolwiek pomyłki czy literówki. Wizytówki, bo o nich mowa, to w dalszym ciągu jedna z najpopularniejszych metod przekazywania podstawowych informacji potencjalnym Klientom i współpracownikom. Jak sprawić, aby wręczane przez nas arkusze na dłużej przykuły uwagę rozmówcy? Warto rozważyć inwestycję w wizytówki foliowane, które wyróżnią się na tle najpopularniejszych, gładkich szablonów.

W jakich wariantach produkujemy nasze wizytówki foliowane?

Nasza firma produkuje wizytówki foliowane w trzech podstawowych wariantach: matowym, błyszczącym oraz tzw. soft touch. Co więcej, wizytówki w odmianie soft touch można zamówić z lakierem UV. Dla kogo polecane są poszczególne odmiany wizytówek? Jaki typ papieru najlepiej sprawdzi się w Twoim projekcie?

Wizytówki matowe

Wizytówki foliowane w wykończeniu matowym to propozycja dla miłośników klasycznej, stonowanej elegancji. Opracowane w tym wariancie wzory wyróżnią się na tle innych, pozbawionych ofoliowania egzemplarzy, nie odwracając przy tym uwagi czytelnika od tego, co najważniejsze – zawartych na nich treści. To doskonała propozycja dla każdej firmy, która wysoko ceni sobie minimalizm i profesjonalne pierwsze wrażenie.

Wizytówki błyszczące

Jeśli działasz w branży kreatywnej i pragniesz, aby Twoja wizytówka wyróżniała Cię na tle konkurencji, powinieneś rozważyć inwestycję w błyszczące wizytówki foliowane. Materiał ten doskonale współgra z odważnymi, pełnymi kolorów projektami, będącymi domeną wielu zawodów freelancerskich, takich jak grafik, fotograf czy designer. Jeśli projekt Twojej wizytówki wychodzi poza proste, podstawowe informacje, takie jak logo firmy czy dane kontaktowe, ostateczny rezultat z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Wizytówki typu soft touch

Wizytówki foliowane typu soft touch (ang. miękki dotyk) wyróżniają się oryginalną teksturą, dalece różniącą się od powszechnie stosowanego papieru, niezależnie od przyjętej gramatury. Warto podkreślić również, że pełnia potencjału wizytówek typu soft touch ujawnia się dopiero w momencie połączenia jej z wybranym dodatkiem, taki jak lakier UV.

Możliwość wyróżnienia najbardziej przykuwających oko elementów projektu, takich jak inicjały, uproszczony logotyp czy hasło reklamowe. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na tego typu koncepcję, będą mogli liczyć na niepowtarzalny rezultat końcowy, wyróżniający się na tle dziesiątek zbliżonych do siebie projektów.

Dlaczego warto postawić na wizytówki foliowane od Stempleks?

Nasza firma posiada wiele lat doświadczenia w realizacji materiałów promocyjnych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z wielu branż. Jesteśmy pewni, że przygotowane przez nas produkty z pewnością spełnią pokładane w nich oczekiwania. Jesteś ciekaw, jakie rozwiązania możemy Ci zaproponować? Skontaktuj się z naszymi specjalistami!