cart TWÓJ KOSZYK 0
notes z logo - blog Stempleks

3 powody, dla których warto zainwestować w notes z logo

Personalizowane prezenty od wielu lat stanowią fundamentalny element promocyjny dla przedsiębiorstw z różnych branż i sektorów. Drobne upominki z firmowym logotypem są kierowane zarówno do klientów, jak i samych pracowników – warto upewnić się, że oferowane gratisy będą spełniać zarówno funkcję reklamową, jak i praktyczną. Notes z logo to prezent, który doskonale sprawdza się w obu tych rolach. Poznaj trzy argumenty, które przekonają Cię do zainwestowania w notesy z logo firmy.


1. Notes z logo to ponadczasowy gadżet promocyjny

Coraz większa część naszej codziennej pracy odbywa się za pośrednictwem komputerów, smartfonów czy rozwiązań w chmurze. Jednakże, każdy z nas z pewnością zna osobę, która polega wyłącznie na odręcznych notatkach i wyliczeniach – notes z logo naszej firmy będzie stanowić wówczas doskonałe wsparcie w codziennej pracy.

Gadżety tego typu cieszą się zazwyczaj największym powodzeniem na wszelkiego rodzaju targach, konferencjach i zlotach branżowych. Odpowiedni, nienaganny design w połączeniu z niezwykle praktycznym charakterem tego drobnego upominku sprawią, że każda osoba, która zdecydowała się odwiedzić dany event, z pewnością zatrzyma się na Twoim stanowisku na chwilę dłużej.

2. Doskonała pomoc w codziennej pracy

Notes z własnym nadrukiem z pewnością sprawdzi się w każdej branży usługowej, w której sprzedawca lub doradca czynnie bierze udział w procesie sprzedażowym. Przykładem tego typu przedsiębiorstw jest np. branża telekomunikacyjna czy szeroko pojęty sektor consultingowy – w sytuacji, gdy przedstawiona klientowi oferta zawiera szereg zmiennych, warto sięgnąć po notesy z logo firmy, przy pomocy których sprzedawca będzie mógł rozpisać wszystkie warianty umowy.

Samodzielnie sporządzone notatki bywają nieocenione m.in. przy wyliczaniu kosztów dodatkowych kredytowania. To nieocenione wsparcie dla każdej osoby, która stawia szczegółową analizę krok po kroku ponad wydrukowane „gotowce”. Możliwości, jakie zapewnia klasyczny notes z logo są niemal nieograniczone – wystarczy jedynie zastanowić się, jaki rodzaj brulionu najlepiej sprawdzi się w naszym biznesie.

3. Notes z własnym nadrukiem występuje w zróżnicowanych wariantach

Warto pamiętać również, że notatnik z logo firmy może występować w wielu rozmiarach i pakietach ilościowych. W sklepie naszej firmy znajdziesz produkty w wymiarach od A4 do A6 w wariancie z 25 bądź 50 kartkami. Oferujemy również wersje klejone po długim bądź krótkim boku oraz ze zróżnicowanymi okładkami. W cenie wydruku zawiera się również projekt całego układu notesu.


Postaw na stałą współpracę

Pragniesz zamówić dużą liczbę notesów w możliwie najbardziej atrakcyjnej cenie? Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny kosztów przy zamówieniu cyklicznym – przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę, dzięki której jednostkowy koszt notesu stanie się jeszcze bardziej przystępny. Już dziś wyślij zapytanie do naszych specjalistów i dołącz do zadowolonych klientów marki Stempleks.Przeczytaj inne wpisy na blogu Stempleks: