cart TWÓJ KOSZYK 0
pieczątki wagraf polan 5

Trzy powody, dla których warto wybrać nasze pieczątki – ekspresowo, solidnie i tanio

Grono zadowolonych klientów Stempleks rośnie z każdym rokiem. Na przestrzeni lat zyskaliśmy wizerunek rzetelnego, niezawodnego partnera w prowadzeniu biznesu. Dlaczego warto zainwestować w nasze wizytówki, ulotki i pieczątki? Ekspresowo, tanio i solidnie – to trzy fundamentalne wartości, którymi kierujemy na każdym etapie realizacji otrzymanych zamówień. W ofercie Stempleks z pewnością znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Zamów pieczątki ekspresowo – realizacja już w jeden dzień roboczy

Do realizacji otrzymanego zamówienia przystępujemy tego samego dnia. W najbardziej komfortowej sytuacji znajdują się Klienci z Wrocławia, gdzie znajduje się nasza siedziba. Po uprzednim kontakcie z pracownikami Stempleks, zamówione pieczątki od ręki mogą być gotowe już w pół godziny od zlecenia. Pamiętamy również o naszych Klientach z innych części Polski.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione przez Klientów pieczątki wyruszyły z naszej siedziby w ciągu jednego dnia roboczego. Oferujemy zamawiającym wysyłkę za pośrednictwem firm kurierskich oraz paczkomatów, dzięki czemu nasze pieczątki ekspres błyskawicznie docierają do celu podróży.

Solidnie – oferujemy produkty wyłącznie sprawdzonych marek

W ofercie Stempleks znajdują się produkty wyłącznie wiodących, sprawdzonych marek, takich jak Wagraf, Colop i Trodat. Firmy te od wielu lat znajdują się w ścisłej czołówce najlepszych producentów stempli, kołysek i pieczątek. Tworzy matryce do konstrukcji o różnych kształtach i wymiarach, które doskonale sprawdzają się w charakterze pieczątek imiennych czy firmowych.

Wytrzymałość naszych pieczątek może wynosić nawet 2,5 mln odbić. Tak wysoka trwałość oferowanych produktów sprawia, że raz zamówiony model z pewnością posłuży Twojej firmie przez wiele nadchodzących lat – aż do zmiany kluczowych danych adresowych czy rebrandingu.

Tanio – indywidualna oferta na każdą kieszeń

Nasze pieczątki znajdują się w ścisłej czołówce najtańszych rozwiązań na rynku. Chętnie udzielamy również upustów w przypadku długotrwałej i cyklicznej współpracy. Jeśli specyfika Twojej firmy sprawia, że regularnie zamawiasz nowe pieczątki, ulotki bądź wizytówki, będziesz mógł liczyć na preferencyjne stawki i korzystne rabaty.

Warto podkreślić również, że w podanych cenach produktów zawiera się również cenne wsparcie naszych specjalistów. Nasi pracownicy pomogą Ci wybrać najbardziej adekwatne modele pieczątki w 5 minut i nieodpłatnie naniosą poprawki w przygotowany projekt.

Skorzystaj z oferty Stempleks

Chcesz upewnić się, że zamówione artykuły będą trwałe, niedrogie i błyskawicznie dotrą do Twojego biura? Postaw na ofertę naszej firmy! Gwarantujemy, że nasze pieczątki ekspresowo dotrą pod Twój adres w ciągu dwóch dni roboczych. Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do zadowolonych Klientów marki Stempleks!