cart TWÓJ KOSZYK 0
teczka-projekt-z-logo

Teczki z logo, czyli jak praktycznie zareklamować swoją firmę?

Na łamach naszego bloga wielokrotnie poruszaliśmy temat najciekawszych firmowych gadżetów promocyjnych dla poszczególnych branż. Dzisiejszy wpis poświęcimy teczkom z firmowym logotypem – nieodzownym dodatkiem dla każdej branży, w której klient musi otrzymać wiele dokumentów w tradycyjnej, papierowej formie. Dlaczego warto zainwestować w teczki z logo?

Teczki z logo to przydatny dodatek dla niemal każdej firmy

Twoja firma działa w sektorze, gdzie niemal każde spotkanie z klientem skutkuje wydrukiem od kilku do nawet kilkudziesięciu stron niezbędnych materiałów? Chcesz upewnić się, że wręczone dokumenty wyruszą w dalszą drogę w nienaruszonym stanie? Teczki firmowe z logo to rozwiązanie w sam raz dla Twojego biznesu.

Ten praktyczny dodatek pozwoli Ci nie tylko na zabezpieczenie przekazanych klientowi materiałów. Umożliwi Ci on również umieszczenie treści o charakterze reklamowym, które mogą przysłużyć się do podświadomego budowania wizerunku swojej marki. Jeśli charakter Twojej działalności sprawia, że teczki na dokumenty z logo Twojej firmy będą przekazywane z rąk do rąk, wydatnie zwiększają one szansę na nawiązanie nowych relacji biznesowych.

Teczki firmowe z logo – które branże powinny je mieć?

Teczki na dokumenty z logo firmowym z powodzeniem można stosować w każdej branży, kładącej duży nacisk na prowadzenie tradycyjnej dokumentacji. Bardzo dobrze sprawdzają się one również w przypadkach, kiedy jedna umowa błyskawicznie rozwija się o kolejne aneksy i inne dodatki. Przykładami takich działalności są m.in.:

  • deweloperzy (umowa deweloperska, akt notarialny, prospekty, plany zagospodarowania, etc.)
  • kancelarie prawne (pisma procesowe, oryginały i kopie dokumentów, odpowiedzi zwrotne),
  • biura rachunkowe (formularze, deklaracje, wyliczenia),
  • sklepy bądź punkty usługowe (paragon, faktura, karta gwarancyjna, instrukcje obsługi, karta kontroli jakości).

Jak zamówić teczki z logo od Stempleks?

Posiadasz już przygotowany wcześniej projekt, który doskonale sprawdzi jako front firmowej teczki? Błyskawicznie zrealizujemy opracowany przez Ciebie szablon w określonej liczbie sztuk wraz z ewentualnymi uszlachetnieniami. Jeśli nie posiadasz jeszcze odpowiedniego projektu, chętnie wykonamy go za Ciebie – wystarczy jedynie, że prześlesz nam szczegółowe wytyczne wraz z niezbędnymi materiałami graficznymi, które będziemy mogli wykorzystać w projekcie.

Nawiąż stałą współpracę i uzyskaj preferencyjne stawki

Czy zauważyłeś rosnące zapotrzebowanie na teczki z logo firmy? Jeśli tak, już dziś skontaktuj się z nami w sprawie opracowania indywidualnego cennika na kolejne zamówienia – przygotujemy dla Ciebie specjalną wycenę, dzięki której koszt wydruku pojedynczej teczki stanie się jeszcze bardziej opłacalny.

Nie wahaj się również zajrzeć do naszej zakładki promocje, w której znajdziesz aktualne rabaty na pozostałe materiały biurowe i promocyjne, które doskonale uzupełnią teczki z logo firmy i z pewnością przydadzą Ci się podczas codziennej pracy.

Brak propozycji dla Ciebie? Skontaktuj się z naszymi specjalistami!