cart TWÓJ KOSZYK 0

Tablice reklamowe PCV we Wrocławiu

Tablice reklamowe PCV to odporny na warunki atmosferyczne nośnik reklamy, który stosowany jest na zewnątrz. Tablice wolnostojące, z obciążeniem, kierunkowe, suchościeralne oraz szyldy – te oraz inne formy reklamy oferuje we Wrocławiu firma Stempleks.pl. Oferujemy różne gramatury tablic, wyklejanie folią bądź nadruk, w przypadku przeznaczenia pod dłuższe ekspozycje również laminowanie. Wybór zastosowanych materiałów oraz technik zależy od preferencji klienta.

Nowoczesna reklama w przestrzeni miejskiej to absolutna konieczność dla firm, które chcą dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Tablice i szyldy PCV z nadrukiem to świetne medium informacyjne oraz promocyjne. Oferując różne rodzaje tablic dajemy Państwu możliwość jak najlepszego dostosowania ich do indywidualnych potrzeb.

Tablica PCV z nadrukiem

Tablica PCV z nadrukiem jest nie tylko bardzo czytelna, ale również trwała i odporna na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Druk na płycie ze spienionego PCV to gwarancja długiej i skutecznej ekspozycji. Niewielki ciężar, bardzo niska absorpcja wody, odporność na korozję oraz chemikalia, dźwiękoszczelność, jak również ekonomiczna obróbka mechaniczna i termiczna to tylko niektóre z cech charakterystycznych dla tablic PCV.

Tablice tego typu doskonale nadają się do nadruku, lakierowania i nakładania folii. Tablice PCV mają bardzo szerokie zastosowanie: dobrze sprawdzą się nie tylko jako różnego rodzaju tablice informacyjne, ale również jako szyldy, tabliczki i plansze. Mogą z powodzeniem być używane zarówno na zewnątrz (np. jako nośniki reklam o dużej powierzchni), jak też i w biurze – na przykład jako znaczniki na drzwiach.

Tablice reklamowe PCV w różnych formatach

Nowoczesna reklama nie byłaby praktycznie możliwa bez materiałów w rodzaju tablic PCV. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że z powodzeniem wykorzystywane są do różnych celów, zarówno reklamowych, jak i informacyjnych. Dzięki możliwości ich łatwej obróbki mechanicznej i termicznej mogą być bez problemu dzielone na dowolne formaty – dlatego używa się ich do drukowania nie tylko dużych reklam, ale również szyldów, tabliczek na drzwi, czy małych oznaczeń (np. numerów pokoi).

Tablice reklamowe PCV we Wrocławiu zamówią Państwo w firmie Stempleks.pl. Duże doświadczenie, profesjonalizm, szybka realizacja i konkurencyjne ceny to cechy, które nas wyróżniają na rynku. U nas zamówią Państwo wszelkie rodzaje tablic PCV. Tablice i szyldy reklamowe we Wrocławiu – tylko w Stempleks.pl!

Telefony: 781-008-333, 780-186-765.