cart TWÓJ KOSZYK 0
pieczątka drewniana, stempel z logo

Stemple na zamówienie w lokalach gastronomicznych – o czym należy pamiętać?

Branża gastronomiczna jest bez wątpienia jednym z najbardziej doświadczonych przez koronawirusa sektorów usługowych. Choć znaczna część biznesów może pracować w zgodzie z bieżącymi restrykcjami, restauracje i rozmaite jadłodajnie są skazane na prowadzenie działalności wyłącznie na dowóz. O ile większość biznesów gastronomicznych posiada niezbędne doświadczenie w świadczeniu usług na wynos, niektóre z nich po raz pierwszy zmierzą się z tak dużym natłokiem zamówień. Czy inwestycja w stemple na zamówienie może przyczynić się do wzrostu zysków?

Stemple na zamówienie w tworzeniu materiałów promocyjnych

Zamknięcie lokali stacjonarnych sprawia, że sektor gastronomiczny staje się znacznie bardziej konkurencyjny. W momencie, w którym dany obszar obsługuje nawet kilkadziesiąt restauracji, kluczowymi czynnikami stają się jakość przygotowanych potraw, czas realizacji zamówienia oraz atrakcyjność poszczególnych promocji. Inwestycja w spersonalizowane stemple na zamówienie otwiera przed restauracjami wiele możliwości.

Oznaczone pieczątką ulotki można wykorzystać m.in. przy tworzeniu systemu rabatowego, w którym osobisty odbiór zamówienia za okazaniem ulotki może uprawniać np. do 15% rabatu. Stemple na zamówienie z autorskim logotypem można wykorzystać również przy tworzeniu popularnych kart do zbierania pieczątek – po zebraniu określonej liczby odcisków za kolejne zamówienie, Klient może otrzymać darmowy posiłek czy dodatek do zestawu.

Zadbaj o bezpieczną dostawę

W dobie pandemii coraz więcej osób zwraca uwagę na gwarancję dochowania wszelkich procedur ochronnych, związanych z transportem zamówień. Najbardziej pożądanym wariantem jest schemat, w którym nikt poza przestrzegającym wytyczne kucharzem nie ma bezpośredniego kontaktu z przygotowanym posiłkiem. Stemple na zamówienie, takie jak wielkopowierzchniowe kołyski, pozwalają na oznakowanie torby z zamówieniem.

Klient zyskuje wówczas pewność, że zlecone zamówienie przebyło całą drogę bez zbędnego kontaktu z kurierem. Gwarancja bezkontaktowej dostawy może być języczkiem u wagi, który przekona zamawiających, że Twoja restauracja traktuje bezpieczeństwo z najwyższą starannością.

Stemple na zamówienie od naszej firmy można zamówić również mailowo

Aby skorzystać z naszej oferty, nie musisz posiadać indywidualnego konta w naszym sklepie on-line. Zamówienia można składać również za pośrednictwem maila w 5 prostych krokach:

  1. Wybierz model pieczątki automatycznej
  2. Wybierz preferowany kolor obudowy oraz tuszu
  3. Wyślij niezbędne dane do wystawienia faktury
  4. Określ formę dostawy oraz adres wysyłki
  5. Prześlij numer telefonu, który pomoże przyspieszyć realizację zamówienia

Stemple na zamówienie to konstrukcje, które z pewnością doceni każdy lokal gastronomiczny. W ofercie naszej firmy znajduje się wiele zróżnicowanych modeli pieczątek, które z pewnością pomogą w sprawnej organizacji dostaw i działań promocyjnych. Odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się, że inwestycja w stemple na zamówienie może błyskawicznie przełożyć się na wzrost zysków.