cart TWÓJ KOSZYK 0
drewniana pieczatka retro, odbicie pieczątki na kartce

Stemplarskie trendy, czyli stwórz sobie modne pieczątki retro

Od kilku sezonów na wybiegach największych domów mody królują ubrania nawiązujące stylem do minionego stulecia. Ten sentymentalny trend dotyczy nie tylko branży odzieżowej. Pieczątki retro na drewnianym kołku są coraz częściej wykorzystywane nie tylko jako stemple okolicznościowe, ale także jako pieczątki firmowe z logo.

4 wyjątkowe pomysły na wykorzystanie pieczątki retro

Stemple w stylu retro doskonale sprawdzą się zarówno w przedsiębiorstwie, jak i w domu. Często używane są do znakowania zaproszeń ślubnych, winietek na stoły oraz drobnych podarunków dla gości weselnych. Jednak możliwości ich wykorzystania jest znacznie więcej. Dowiedz się jak jeszcze możesz wykorzystać pieczątki retro.

1.     Edukacyjne pieczątki retro

Dzieci uwielbiają zabawy pieczątkami. Dlatego warto wykorzystać drewniane stemple w stylu retro (pieczątki szkolne) do nauki pierwszych liter oraz cyfr. Różne kolory tuszu do wyboru sprawiają, że zabawa może przybrać wiele form. Dzięki temu w prosty sposób zachęcisz swojego malucha do czytania, pisania i liczenia. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest fakt, że w tego typu pieczątkach w prosty i tani sposób możesz zmienić wygląd odbicia. Wystarczy, że zamówisz w Stempleks nowy polimer.

2.     Pieczątki retro z firmowym logo

To doskonałe rozwiązanie, jeśli zajmujesz się sprzedażą domowych wyrobów np. win, dżemów czy różnego rodzaju przetworów. Pieczątka przystawiona na sztywnym, ekologicznym papierze może śmiało funkcjonować jako etykietka lub zawieszka. Przewiązana jutowym sznurkiem będzie wyglądała naprawdę stylowo. Taki rodzaj metek sprawdzi się także, jeśli zajmujesz się np. szyciem ubranek dla dzieci i nie tylko. Pieczątki retro z firmowym logo przydadzą się także do pakowania prezentów świątecznych dla pracowników i współpracowników Twojej firmy.

3.     Pieczątki retro na prezent

Jeśli masz w swoim gronie przysłowiowego mola książkowego to świetnym pomysłem na nietuzinkowy prezent jest ex libris w stylu retro. Za pomocą kreatora dostępnego na naszej stronie możesz stworzyć piękny i niepowtarzalny wzór pieczątki, która na pewno sprawi radość osobie obdarowanej. Zadbaj, do tego, o piękne opakowanie i np. jakiś słodki dodatek. Bowiem wieczór z dobrą książką i kawałkiem pysznej czekolady to doskonały sposób na relaks.

4.     Ślubne pieczątki retro

Doskonałym pomysłem na wykorzystanie stempli w stylu retro są pieczątki ślubne. Można ich używać do znakowania zaproszeń weselnych, winietek czy podarunków dla gości. Łatwa wymiana gumki polimerowej sprawia, że jeden stempel można wykorzystywać wielokrotnie podczas różnych uroczystości.

Jak zamówić pieczątkę retro w Stempleks?

Możesz to zrobić na kilka sposobów. Jednym z nich jest wykorzystanie naszego intuicyjnego kreatora pieczątek. Dzięki niemu w zaledwie kilka chwil stworzysz swój własny, niepowtarzalny wzór. Jeśli nie chcesz projektować stempla samodzielnie, zwróć się o pomoc do naszych grafików. Ich doświadczenie pozwoli na opracowanie indywidulanego, dostosowanego do Twoich wymagań wyglądu odbicia. Jeżeli natomiast posiadasz swój projekt, możesz go przesłać do nas drogą mailową.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pieczątek oraz materiałów reklamowych marki Stempleks.