cart TWÓJ KOSZYK 0

Roll-up – zalety nowoczesnego systemu reklamy

Mimo prężnie rozwijającego się marketingu internetowego, tradycyjna forma reklamy w postaci roll-up nie odchodzi w zapomnienie. Roll-up to jeden z najchętniej wybieranych systemów reklamowych podczas wszelkich imprez plenerowych, konferencji czy innych okazji, w jakich potrzebujemy fizycznej formy promocji. Sprawdź, jakie są zalety tego rozwiązania i wyróżnij swoją markę na tle konkurencji.

Roll-up – wymiary, które zapewniają mobilność

Niewątpliwie ogromną zaletą reklamy w formie roll-up jest jej mobilność. Konstrukcja jest jednoczenie lekka i wytrzymała. Roll-up składa się z obszernego plakatu reklamowego, który drukowany jest z projektu przysłanego przez klienta oraz z metalowych ram.

W trakcie transportu plakat można zwinąć, dzięki czemu jego powierzchnia nie jest narażona na uszkodzenia mechaniczne lub negatywne działanie czynników zewnętrznych np. promieni słonecznych, które sprawiają, że blakną barwy.

Praktyczny, solidny i niezawodny podczas podróży, taki właśnie jest roll-up. Wymiary, którymi dysponujemy to 85 x 200 cm lub 100 x 200 cm.

Roll-up – cena, która szybko zamieni się w zysk

Dużą zaletą reklamy w formie roll-up jest możliwość atrakcyjnej prezentacji wizualnej przedsiębiorstwa. Na plakacie mogą się bowiem znaleźć znaki identyfikacji wizualnej, takie jak: kolory firmowe, dane kontaktowe, logo, typografia, a także chwytliwe hasło reklamowe. Produkt ten odznacza się również niską ceną w stosunku do jego uniwersalności i praktyczności. Roll-up sprawdzi się podczas:

  • konferencji,
  • prezentacji,
  • wszelkiego rodzaju targów (np. pracy czy studenckich),
  • szkoleń branżowych,
  • jako oznaczenie siedziby w budynku firmy,
  • w budynkach administracji publicznej bądź szkół w formie roll-upów edukacyjnych.

Roll-up – Wrocław stawia na produkty Stempleks

Szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie nowoczesny i profesjonalny roll-up z nadesłanego projektu? Sięgnij po usługi firmy Stempleks. Od lat produkujemy skuteczne i nowoczesne artykuły biurowe oraz promocyjne, takie jak: ulotki, plakaty, pieczątki, wizytówki, długopisy z grawerem, dyplomy, vouchery czy reklamy roll-up. Wrocław i okolice to jeden z obszarów działań naszego przedsiębiorstwa.

Warto podkreślić, że pozostajemy w stałym kontakcie z klientem, a w razie konieczności nanosimy na projekt niezbędne ulepszenia czy poprawki. Zamówienia realizujemy nawet w 2 dni robocze. Sprawdź pełną ofertę i sięgnij po reklamę w formie roll-up, która podkręci sprzedaż i zwiększy świadomość o Twojej marce wśród nowych, potencjalnych klientów.