cart TWÓJ KOSZYK 0
kasa w restauracji, karty stałego klienta

Restauratorze, przyciągnij więcej klientów. Wiemy jak!

Rozumiejąc obecne, trudne czasy, zwłaszcza dla branży gastronomicznej, przygotowaliśmy specjalny zestaw dla restauratorów w promocyjnej cenie, który pomoże Wam pozyskać więcej zleceń w obecnej sytuacji 💪✊😉

Na zestaw składa się pieczątka np. z waszym logo oraz karta lojalnościowa dla klientów, na której mogą zbierać pieczątki za zakupione posiłki, a po uzbieraniu odpowiedniej liczby wymienić je p. na darmowy posiłek.

Zestaw zawiera 100 szt. kart w formacie 90×50 oraz pieczątkę okrągłą Colop Q17 lub jeśli wolisz kwadratową Colop Q17.

Koszt 69,90 zł brutto.

Nie masz projektu karty? Nie szkodzi 🙂 Przygotujemy dla Ciebie prosty projekt w cenie 🙂

Większa pieczątka z logo do znakowania opakowań

Coraz więcej posiłków wydawanych jest na dowóz lub z odbiorem własnym. Warto zadbać o wizerunek swojej firmy nawet wtedy. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzą stemple z własnym logo, którymi można znakować opakowania.
Znakowanie opakowań z zamówionym posiłkiem powoduje, że stają się one bardziej atrakcyjniejsze dla naszego Klienta, a ten czuje się zadbany. Dorzucając do zamówienia Kartę Lojalnościową już z pierwszą pieczątką możemy być niemal pewni, że Klient złoży zamówienie ponownie!

Pieczątką z logo można nie tylko znakować papierowe torebki czy papierowe pudełka na burgery lub pizzę. Od dłuższego czasu popularne jest przybijanie pieczątek na kubki z ciepłymi napojami. Osoba idąca przez miasto z kubkiem kawy lub herbaty i z logo firmy, jest bardzo dobrą reklamą.
Ktoś, kto dostał Kartę Stałego Klienta przy zakupie pierwszej kawy, chętniej wróci do nas po kolejną!

Jak złożyć zamówienie?

Pieczątkę z logo możesz zamówić w firmie Stempleks w 4 prostych korkach na lub pisząc do nas maila na adres: biuro@stempleks.pl

Zapraszamy!