cart TWÓJ KOSZYK 0
pieczątka niech spierdala

Pieczątka na wesoło, czyli słynny stempel na prezent.

Pieczątka “niech spierda*a” i jej historia.

pieczątka niech spierdala

Pieczątki kojarzą nam się jako „poważne przedmioty”, bez których nie istnieje żadna firma. Są ogromnym ułatwieniem prowadzenia dokumentacji, bo nie trzeba ręcznie podpisywać każdej jednej kartki.

Jednak pieczątki mogą też być znakomitym pomysłem na świetną zabawę. Ilość dostępnych kształtów, wzorów, czy kolorów jest tak ogromna, że pieczątki dają ogromne pole do popisu w różnych dziedzinach.

Stemple wkroczyły więc również do świata rozrywki.

Śmieszne pieczątki to pomysł nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych.

Można za ich pomocą na przykład wyrazić swoje odczucia do kogoś lub czegoś.

Możliwości jest wiele, więc pora na zabawę stemplami!

Więcej niż 1000 słów

To słynne hasło reklamowe kokosowych cukierków Raffaello często jest używane dla innych rzeczy.

Można je użyć także w kontekście obrazu. W dzisiejszym świecie obserwujemy mnóstwo wrażeń wizualnych. Obrazy były kiedyś domeną jedynie artystów, a dziś może je tworzyć już niemal każdy.

Obraz stał się wręcz narzędziem do komunikacji między ludźmi.

Nie ma się więc co dziwić, że tak chętnie sięgamy po stemple, by wyrażać swoje opinie, upodobania, poglądy czy odczucia.

Do tego dochodzi fakt, że stemplowanie jest niezwykle łatwe, przyjemne i zabawne.

Pieczątki do zabawy dla dzieci

Stemple do zabawy dla dzieci to pomysłowe i oryginalne rozwiązanie, które na pewno skupi ich uwagę na dłuższy czas. Takie pomysły są dziś na wagę złota, bo dzieci bardzo łatwo wsiąkają w elektronikę i potrafią długie godziny spędzać przed ekranami komputerów, tabletów czy smartfonów.

Wystarczy wybrać ulubiony kolor i motyw dziecka, by sprawić mu nie lada frajdę, bez względu na wiek.

Najczęściej wybierane są stemple z postaciami z bajek, zwierzątkami, literkami, cyferkami. Warto pomyśleć o różnych stemplach, nie tylko w jednym kolorze. Im więcej kolorów, tym lepiej dla dziecka.

Najlepszym wyborem dla maluchów będą stemple drewniane, które są całkowicie bezpieczne, a także stemple okrągłe.

Stemple dla dzieci mogą stać się również nieocenioną pomocą w ich rozwoju i edukacji. Te z literkami i cyferkami mogą pomóc maluchom opanować alfabet czy podstawowe obliczenia.

Dodatkowo dla rodziców, opiekunów przedszkolnych polecamy stemple motywacyjne. Posiadają one napisy chwalące dziecko za postępy, prawidłowe wykonanie zadania czy stwierdzające, że dziecko musi się bardziej postarać i jeszcze popracować. To całkiem ciekawy pomysł dla nauczycieli pierwszych klas podstawówki, którzy takie stemple mogą stosować dopóki nie daje się uczniom normalnych ocen.

Pieczątki do zdobienia kartek okolicznościowych

Najlepszym prezentem dla kogoś jest coś zrobionego własnoręcznie, dlatego też wiele osób decyduje się na samodzielne wykonywanie kartek okolicznościowych zamiast kupowania gotowych.

Stemple przydadzą się szczególnie osobom nie obdarzonym plastycznymi zdolnościami, ale chcącymi zrobić coś komuś samodzielnie. Stempli o odpowiednich motywach i kształtach można użyć do stworzenia kartek świątecznych, urodzinowych, imieninowych, rocznicowych, na Dzień Matki, Ojca czy Babci, na Walentynki, a nawet do ozdobienia kartek na chrzciny, komunię czy ślub.

Można też ozdabiać takimi stemplami koperty, do których włożymy później kartki czy opakowania na prezenty. Do wyboru jest sam motyw graficzny lub z napisem.

Warto pomyśleć o jakimś zabawnym motywie i napisie, który poprawi obdarowanemu humor. Kartka okolicznościowa nie musi być wcale taka śmiertelnie poważna.

Warto urozmaicić ją czymś zabawnym, co wywoła uśmiech na twarzy czytającego.

W końcu o to właśnie chodzi, by sprawić komuś przyjemność i trochę radości.

Opinia wyrażona stemplem

W internecie możemy bez przeszkód i często w pełni anonimowo wyrażać swoje zdanie na różne tematy i odczucia, jakie dany temat w nas wzbudza.

Możemy nie tylko dzięki słowom, ale i emotikonom wyrażać swoją radość, zadowolenie, rozbawienie, zdziwienie czy złość.

Jednak na papierze nie jest tak łatwo to zrobić. Jednym ze sposobów na to są właśnie pieczątki, często z zabawnymi motywami i tekstami.

Dzięki nim można niemal równie łatwo, jak w sieci wyrażać swoje „like” i „dyslike” czy dać upust swojej radości. „Nie obchodzi mnie to”, „Ale bzdury”, „Zostaw mnie”, „Hurra, ale super!” to tylko przykłady treści takich stempli.

Do tego fajny motyw, kolor i można się bawić.

Nic nie stoi nawet na przeszkodzie, aby zamówić i użyć wulgarnych stempli, ale oczywiście nie tak, by kogoś tym obrazić, tylko wyrazić swoje zdanie i rozbawić innych.

Nie podoba nam się coś lub chcemy, żeby ktoś wreszcie się od nas odczepił?

Najlepszą odpowiedzią będzie pieczątka „niech spierdala”. A co! Trzeba czasem dosadnie palnąć, żeby dotarło.

Coś fajnego dla każdego

Nuda w pracy? A może kiepska atmosfera, bo ktoś coś sknocił i szef chodzi wściekły, co się udziela każdemu po trochu? Śmieszne pieczątki mogą być znakomitym rozwiązaniem na rozładowanie atmosfery.

Nawet szefowi można w ten sposób poprawić humor, byle nie umieścić stempla przez pomyłkę na jakimś ważnym dokumencie. Komuś coś się nie udało i jest smutny?

Zostaw mu z kolegami parę fajnych stempli, na widok których uśmiech wróci na jego twarz.

Na pewno taki ciekawy pomysł zostanie doceniony.

Stemple to świetny sposób na to, by kogoś pochwalić, pocieszyć, rozbawić czy dać mu powód do uśmiechu.

Zabawne stemple wywołują zazwyczaj u każdego, bez względu na wiek, pozytywne skojarzenia, dlatego ich zakup to niezwykle oryginalny pomysł na prezent na różne okazje, zwłaszcza jeśli nie mamy zupełnie pomysłu, co kupić.

Śmieszne pieczątki – wyrabianie pieczątek online

Usługi firmy Stempleks to nie tylko pieczątki firmowe, imienne, datowniki czy inne.

Można u nas zamówić również pieczątki okolicznościowe, i śmieszne pieczątki dla każdego.

Nawet pieczątka „niech spierdala” nie stanowi dla nas problemu.

Oferujemy duży wybór pieczątek i stempli w różnych kształtach – okrągłych, owalnych, kwadratowych czy klasycznych prostokątnych.

Można zamówić zarówno stemple drewniane, jak i plastikowe.

Motywy, napisy czy kolory zależą przede wszystkim od zamawiającego.

Możesz podać w zamówieniu własny projekt lub skorzystać z kreatora wzorów czy gotowych szablonów dostępnych na stronie Stempleks.

Interesuje Cię wyrabianie pieczątek we Wrocławiu? W stempleks możesz zamówić pieczątki online i odebrać je we Wrocławiu w paczkomacie lub od kuriera, który dostarczy Ci je do domu.

Jeśli będziesz tak wolał, możemy sami zaprojektować pieczątki dla Ciebie. Oczywiście skonsultujemy z Tobą nasz projekt i przygotujemy stemple tylko wtedy, kiedy go zaakceptujesz.

Stemple i pieczątki dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Będą więc znakomitym pomysłem na prezent dla dziecka czy dla znajomego.

Jeśli masz poczucie humoru i przeszło Ci przez myśl, żeby zamówić pieczątki z zabawnymi napisami i grafikami dla siebie lub dla kogoś innego, nie wahaj się.

Już następnego dnia otrzymasz wysokiej jakości produkty i będziesz mógł zacząć stemplowe szaleństwo.

Świetna zabawa i mnóstwo śmiechu gwarantowane! I to przez długi czas, bo nasze pieczątki i stemple są naprawdę trwałe.