cart TWÓJ KOSZYK 0

Oklejanie witryn sklepowych we Wrocławiu

Oklejanie witryn sklepowych folią to bardzo skuteczna forma reklamy, pozwalająca na wyróżnienie się pośród innych lokali handlowo-usługowych. Jest to również jedna z najtańszych opcji reklamowych, ponieważ wykorzystuje darmowe powierzchnie okienne sklepu lub biura. W firmie Stempleks.pl zamówią Państwo wydruk różnego rodzaju folii – plotowanych, samoprzylepnych z nadrukiem oraz One Way Vision, czyli folii dziurkowanej, która z powodzeniem stosowana jest do zaklejania powierzchni okien w biurach. Dzięki specjalnej strukturze przepuszcza ona światło tworząc efekt „mlecznej szyby”. Może być również stosowana w pomieszczeniach, w których stanowiska pracy przedzielone są szybami. Postaw na nowoczesną i efektywną reklamę zamawiając druk folii i wyklejanie witryn we Wrocławiu w Stempleks!

Wyklejanie witryn – od projektu po druk

Praca nad projektem przygotowania folii do oklejenia witryny rozpoczyna się od dokładnego zmierzenia danej witryny. Dobrze jest również przesłać projektantom zdjęcie, a następnie opisać swoje oczekiwania względem reklamy, jaka ma zostać stworzona na folii. Doświadczeni specjaliści bez trudu będą w stanie przygotować projekty najbardziej nadające się do profilu prowadzonej działalności i specyfiki lokalu.

Przygotowany i wydrukowany projekt powinien zostać nałożony na umytą uprzednio szybę, co jest warunkiem koniecznym, by folia dobrze przylegała nie łapiąc pęcherzy powietrza. Witrynę sklepową po wyklejeniu można myć, jednak należy pamiętać, że środki chemiczne mogą ją niszczyć, a użyte do czyszczenia materiały powodować zadrapania, dlatego sugerowane jest unikanie mocnego pocierania nadruków.

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem w oklejaniu witryn we Wrocławiu?

Stempleks.pl to najlepszy wybór, jeśli poszukują Państwo firmy zajmującej się oklejaniem witryn we Wrocławiu. Profesjonalizm, doświadczenie, szybka realizacja i konkurencyjne ceny to cechy, które nas wyróżniają. Oferujemy wyklejanie witryn różnego typu na terenie Wrocławia. Dzięki nam ta skuteczna i tania forma reklamy może pomóc Państwu dotrzeć do większej liczby odbiorców i pozytywnie się wyróżnić.

Zapewniamy wydruk reklam na różnego rodzaju foliach, jak również ich późniejszy montaż. Czas oczekiwania na wydruk wynosi od 3 do 5 dni roboczych, natomiast termin montażu ustalany jest z każdym Klientem indywidualnie. Już dziś sprawdź naszą ofertę na druk i oklejanie witryn sklepowych – Stempleks.pl to firma, na której można polegać. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się już dziś, że warto nam zaufać!

Telefony: 781-008-333, 780-186-765.