cart TWÓJ KOSZYK 0
marker posca 22 niebieski

Markery Uni Posca do dowolnej powierzchni – odkryj swoją kreatywność w rękodziele 

Markery Uni Posca do dowolnej powierzchni – odkryj swoją kreatywność w rękodziele 

Drewno? Szkło? Może metal? Bez względu na to, jaką powierzchnię zamierzasz wykorzystać do malowania, pilnuj, aby twój rysunek był wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Wykorzystaj swoją kreatywność! Zakup markery POSCA i maluj obuwie, doniczki, kubki! Jednak pamiętaj, że potrzebujesz właściwych markerów do tego.

markery posca 8 szt bokiem

Flamastry do każdego podłoża — rozwiń swoją wyobraźnię.

Intensywna paleta kolorów, oryginalne wyobraźnie i pragnienie tworzenia — to wystarcza, by wiele przedmiotów w twoim otoczeniu nabrało zupełnie innego charakteru i wyglądu. Dzięki zaawansowanym narzędziom do pisania dzisiaj możesz projektować niezwykłe grafiki, nie wychodząc z domu. Po co kupować ręcznie malowane szklanki, skoro sam potrafisz stworzyć unikalne wzory? Jeśli czujesz, że masz zdolności manualne, wykorzystaj je i odkryj w sobie pasję twórcy. Kupodpowiednie markery i baw się wraz z dzieckiem w sposób kreatywny. Zamiast używać tradycyjnej kartki papieru, spróbujcie stworzyć własne buty czy nowe doniczki do kwiatów w dziecięcym pokoju. To tylko początek możliwości, które są na wyciągnięcie ręki. Żaden materiał, czy to karton, szkło, metal czy drewno, nie zdoła oprzeć się waszej kreatywności, jeśli tylko odpowiednio dobierzecie markery. Koszulki, kubki i wiele innych przedmiotów czeka na waszą twórczą inwencję.

marker posca 22 niebieski

Markery Posca — kompletny wybór kolorów dostępnych dla ciebie

Aby te twórcze zadania mogły zostać zrealizowane, wymagany jest odpowiedni sprzęt do pisania. W tej sytuacji najbardziej odpowiednie są markery z zestawu Posca, które są przydatne zarówno do pisania, jak i do rysowania. Można ich używać na papierze, tkaninach, plastiku, ceramice, szkle, porcelanie, metalu, drewnie i skórze.

marker Posca 1m zestaw 8 sztuk

Dodatkowe zalety takich markerów to:
– Wytrzymałość na warunki pogodowe, zwłaszcza na promieniowanie słoneczne.
– Zapobieganie mieszaniu się kolorów po wyschnięciu.
– Gładka, płynna struktura farby wewnątrz markera.
– Doskonałe pokrycie malowanej powierzchni.
– Możliwość nakładania kolejnych warstw kolorów na siebie, bez ryzyka ich mieszania się, swobodne nanoszenie jasnych kolorów na ciemniejsze.
– Możliwość rozjaśniania kolorów lub uzyskiwania gradientów przez rozcieńczanie farby wodą.

Tego rodzaju pisaki są idealne zarówno dla artystów, jak i dzieci w różnym wieku. Pisaki świetnie się sprawdzają przy tworzeniu różnych rodzajów prac rękodzielniczych, a także przy dekorowaniu, tworzeniu grafik, scrapbookingu. Istnieje wiele możliwości. Wystarczy trochę rozbudzić swoją kreatywność, a wokół ciebie zaczną pojawiać się przedmioty o niezwykłym charakterze.