cart TWÓJ KOSZYK 0
karta lojalnościowa dla kawiarni

Karty rabatowe na pieczątki. W tych branżach to absolutny must have

Jednym z kluczowych elementów dobrze prosperującego biznesu jest stworzenie jak najliczniejszej grupy stałych Klientów. Coraz chętniej stosowanym rozwiązaniem, które pomaga nawiązać długotrwałą relację z konsumentem, są karty rabatowe na pieczątki. Jakie branże powinny rozważyć wprowadzenie programu rabatowego?

Karty rabatowe na pieczątki: rozwiązanie dla handlu i usług

Zbudowanie bazy stałych klientów gwarantuje korzyści zarówno na płaszczyźnie finansowej, jak i wizerunkowej. Zachęcenie konsumentów do regularnego korzystania z naszych usług przełoży się na cykliczne wpływy do firmowej kasy, a atrakcyjne promocje lojalnościowe sprawią że zadowoleni klienci polecą firmę swoim znajomym.

Lokale gastronomiczne – jedenasty produkt gratis

Jednym z najpopularniejszych modeli lojalnościowych jest podarowanie darmowego produktu po określonej liczbie wcześniejszych zamówień. Z systemu tego z powodzeniem korzystają przede wszystkim kawiarnie, restauracje czy drobne fast foody.

Promocje tego rodzaju cechują się relatywnie niewielkim kosztem. Wartość podarowanego posiłku bądź napoju wynosi zaledwie 9% zostawionej przez klienta kwoty – sumę tę z pewnością wynagrodzi marża na poszczególnych produktach.

Warto podkreślić również, że karty rabatowe na pieczątki stanowią narzędzie do walki z konkurencją. Być może to właśnie one sprawią, że Twoja kawiarnia stanie się najważniejszym punktem na trasie porannych podróży do pracy i popołudniowych spacerów?

kubek kawy i kawałek ciasta w kawiarni z ładnym widokiem na góry

Sklepy i branża beauty – zaistniej na mapie lokalnej społeczności

Choć cena poszczególnych towarów i usług to bardzo ważne kryterium zakupowe, nie zawsze bywa ono czynnikiem decydującym. Niewiele osób decyduje się porzucić swojego ulubionego fryzjera, gdy zmuszony jest on podwyższyć cenę cięcia o 10 złotych. Karty rabatowe na pieczątki to doskonała okazja, aby pokazać swoim stałym klientom że doceniamy ich obecność i wsparcie.

Program lojalnościowy można również rozszerzyć tak, aby korzyści obejmowały zarówno zakład usługowy, jak i naszych klientów. Przykładem takiej oferty są m.in. programy poleceń, oferujących zniżkę zarówno posiadaczowi karty, jak i przyprowadzonych przez niego nowych klientów.

Karta lojalnościowa na pieczątki to również opłacalne rozwiązanie dla małych, lokalnych sklepów, które pragną nawiązać rywalizację z dużymi marketami. Wprowadzenie prostego programu rabatów przyciągnie do Twojego sklepu sceptyków marketów wielkopowierzchniowych i pomoże w stworzeniu wizerunku sklepu przyjaznego najbliższej społeczności.

Pomożemy Ci zaprojektować unikalne karty rabatowe na pieczątki

Pragniesz rozbudować swoją działalność o nowy, atrakcyjny program lojalnościowy? Chcesz dotrzeć do nowych klientów i docenić wkład stałych konsumentów? Możemy Ci w tym pomóc! Nasza firma oferuje kompleksowe wsparcie w zaprojektowaniu eleganckich i funkcjonalnych kart rabatowych wraz z kwadratowymi lub okrągłymi pieczątkami.

Skorzystaj z naszej oferty i uruchom całkowicie nową ofertę promocyjną, która pomoże Twojej firmie zyskać stałych, lojalnych klientów, którzy chętnie wrócą do Ciebie na kolejne zakupy. Rozwiń skrzydła swojego biznesu i postaw na długotrwałe zaangażowanie konsumentów.