Jak zamówić pieczątki online drogą mailową? 5 kroków

Zakupy online od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Dzięki możliwości zamawiania produktów czy usług w sieci, możesz zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Do tego szeroki wybór asortymentu oraz konkurencyjne ceny stanowią niewątpliwy atut takiego rozwiązania.

W Stempleks oferujemy naszym klientom kilka metod złożenia zamówienia. Możesz to zrobić poprzez nasz kreator pieczątek online, osobiście w biurze lub też wysłać zamówienie drogą mailową.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, jak sprawnie i szybko zamówić pieczątkę, wysyłając nam maila.

Wskazówki jak zamówić pieczątkę przez maila

Pieczątki na zamówienie. Krok 1: określ model automatu

Gabaryty pieczątki oraz model automatu to jedne z najważniejszych informacji. Jeśli nie wiesz, jaka wielkość odbicia będzie dla Ciebie odpowiednia, wystarczy, że podeślesz nam treść, jaką chcesz umieścić na polimerze. Nasi graficy zaproponują Ci optymalny rozmiar pieczątki. Do tego dobierzemy wielkość i krój pisma, które zapewnią doskonałą czytelność wszystkich treści.

Jeśli chcesz umieścić na pieczątce logo, możesz przesłać je do nas w kilku formatach np. cdr, svg, pdf, ai lub eps.

W ofercie posiadamy pieczątki różnych marek, dlatego powiedz nam w mailu, czy chcesz wysokiej jakości automat czy Twoim głównym priorytetem przy zamówieniu jest jego niska cena. Wszyscy producenci, z którymi współpracujemy tworzą dobrej klasy automaty. Dlatego nawet, jeśli zdecydujesz się na najtańszy dostępny model pieczątki, nie musisz obawiać się, że po kilku tygodniach użytkowania będziesz musiał wymienić stempel. Ceny poszczególnych modeli uzależnione są od typu zamknięcia oraz zewnętrznego wyglądu pieczątki. Określ więc także tę cechę.

Pieczątki online. Krok 2: wybierz kolor obudowy oraz tuszu

Jeśli tego nie zrobisz, obudowę wybierzemy losowo, a tusz standardowo będzie czarny. Jeżeli zależy Ci na indywidualnej kolorystyce, nie zapomnij nas o tym poinformować.

Pieczątki na zamówienie. Krok 3: wyślij nam pełne dane do faktury

Zamówienia na pieczątki online realizujemy dopiero po opłaceniu faktury pro formy lub paragonu. Dlatego, jeśli potrzebujesz udokumentować zakup firmowy podaj nam NIP oraz inne dane niezbędne do wystawienia odpowiedniego dokumentu. Realizację rozpoczniemy dopiero po opłaceniu zamówienia. Aby przyspieszyć ten proces, możesz podesłać nam potwierdzenie wykonania przelewu.

Pieczątki online. Krok 4 wybierz formę dostawy oraz adres wysyłki

To bardzo ważna informacja. W zależności od tego czy kurier ma przynieść paczkę pod Twoje drzwi czy zostawić ją w paczkomacie obok Twojego domu, koszty przesyłki nieznacznie się od siebie różnią. Jeśli chcesz odebrać swoje zamówienie w paczkomacie koniecznie musisz nam podać jego kod. Na stronie www.znajdzpaczkomat.pl znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Pieczątki na zamówienie. Krok 5 zostaw nam swój nr telefonu

Czasami, w trakcie realizacji zamówienia, możemy mieć do Ciebie jakieś pytania. Oczywiście mamy możliwość przesłania ich mailem, jednak to najprawdopodobniej wydłuży termin realizacji Twojego zamówienia.

Marka Stempleks od wielu lat zajmuje się produkcją i dostarczaniem najwyższej jakości pieczątek, zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidulanych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pieczątek oraz naszych materiałów drukowanych.