Gumka do pieczątki

polimer

Gumka do pieczątki

Pieczątki w wielu rodzajach pracy używane są codziennie lub prawie codziennie. Wiąże się to z tym, że czasami nadejdzie czas, by ją wymienić, gdyż wcześniejsza się zwyczajnie zużyła. Wówczas w zależności od rodzaju pieczątki trzeba będzie wybrać, w jaki sposób najlepiej odnowić, lub co zamienić w pieczątce. W naszej ofercie natomiast znajdziesz m.in. personalizowane gumki do pieczątek, które na pewno ułatwią Ci codzienne życie.

polimer

Polimer do pieczątki – dlaczego jest taki ważny?

Nie można zaprzeczyć, że jest to bardzo ważny element każdej firmy i działalności, gdyż to właśnie dzięki pieczątkom może ona funkcjonować w płaszczyźnie prawnej. Tylko pieczątka może potwierdzić, że dana firma rzeczywiście dokonała jakiegoś zakupu lub zawarła umowę, dlatego jest to element, który musi się pojawić w każdej firmie. Sytuacje w urzędzie bywają nieprzyjemne, kiedy w którychś papierach brakuje pieczątek danej działalności, a to może prowadzić do różnego rodzaju kar, dlatego lepiej w porę się tym zająć i mieć pewność, że nie będzie możliwości, że pieczątki nie będzie. Jak więc widać, pieczątki są niezbędne w wielu sytuacjach, dlatego warto jest się w nią zaopatrzyć stosunkowo szybko, by uniknąć możliwych niesnasek.

Gumka do pieczątki – łatwy sposób, by zmienić treść pieczątki

Jeśli posiadasz już pieczątkę, jednak niektóre dane się nieco zmieniły, wówczas możesz w łatwy sposób je zaktualizować. Nie musisz kupować nowej pieczątki, leczy wystarczy, że wymienisz gumkę do pieczątki, co będzie wiązało się z dokładnie tym efektem, którego oczekujesz. Nie jest to wcale trudne, gdyż u nas możesz kupić spersonalizowaną gumkę do pieczątki bez żadnego problemu. Możesz wybrać jedną z czterech opcji:

Edytuj gotowy wzór z pieczątki – dzięki tej opcji będziesz mógł wprowadzić swoje dane do gotowego szablonu, dzięki czemu będzie to najszybsza opcja, jeśli nie zależy Ci na personalizacji swojej pieczątki pod względem estetycznym.

Prześlij własny projekt pieczątki – jak sama nazwa wskazuje, możesz samemu dołączyć plik, w którym będziesz mieć własną wizję tego, jak pieczątka ma wyglądać. Jest to świetna opcja dla osób, które zwracają uwagę na elementy estetyczne pieczątki i chcą, by czcionka była odpowiednia.

Projekt dopasowany do mojej treści – tutaj natomiast opcja dla osób, które nie znają się zbyt dobrze na różnego rodzaju programach, jednak chcą opisać słowami, jak pieczątka ma wyglądać. Gdy projekt będzie gotowy, dostaniesz go na maila, dzięki czemu będziesz mógł najpierw sprawdzić, czy aby na pewno projekt zgadza się z tym, czego chciałeś.

Sam zaprojektuj wzór za pomocą kreatora – jeśli chcesz skorzystać z naszego kreatora, by stworzyć projekt pieczątki, to zachęcamy Cię do tego, gdyż jest on zrobiony właśnie po to, by ułatwić klientom zaprojektowanie pieczątki. W kreatorze możesz wybrać czcionkę, jej wielkość, obrót, przezroczystość, rozmycie czy wyrównanie. Ponadto możliwy jest wybór koloru i wiele innych rzeczy. Sam sprawdź i zobacz, że projektowanie pieczątki to naprawdę przyjemna i łatwa rzecz. Dodatkowo będziesz wówczas zadowolony, gdyż będzie to taka pieczątka, którą sam sobie wymyśliłeś.

Jak widzisz możliwości jest wiele, dlatego wybór odpowiedniej dla Ciebie pieczątki to nie problem. Z pewnością będziesz w stanie zaprojektować ją sam, opisać ją nam lub po prostu skorzystać z tego, co my przygotowaliśmy i z czego wiele klientów właśnie korzysta. Nabycie pieczątki nie jest wcale takie trudne, szczególnie jeśli wszystko zrobisz nie wychodząc z domu!

polimer do pieczątki stempleks

Zamów pieczątkę nie wychodząc z domu

Dzięki naszej stronie możesz być pewny, że spersonalizowana według powyższych opcji pieczątka będzie u Ciebie w 24 godziny od zaakceptowania Twojego zamówienia. Dzisiaj, gdzie korki oraz ruch na drogach są naprawdę duże, a ilość klientów we wszelkich sklepach rośnie, nabycie pieczątki może nie być wcale takie łatwe. Mniejsze przedsiębiorstwa coraz częściej ogłaszają upadłość, a punkty z pieczątkami często właśnie takimi są, a szczególnie wtedy, gdy działają lokalnie. Może się więc okazać, że kiedy potrzebujesz pieczątki na następny dzień, nie będziesz miał gdzie jej kupić. Na szczęście u nas wszystko jest wykonywanie możliwie jak najsprawniej. Po akceptacji Twojego zamówienia, do 24 godzin będzie u Ciebie. Jeśli więc potrzebujesz pieczątki, to nie trać czasu na bieganie po różnych punktach, które możliwe, że nawet nie dadzą rady zrobić tego tak szybko. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i spersonalizujesz swoją pieczątkę za pomocą naszego kreatora.

pieczątki gdynia

Chcesz kolorową pieczątkę? Nie ma problemu

Często żyjąc w tym szarym świecie chcemy, by coś nadało mu trochę koloru. Nie ma sprawy, gdyż codzienne podbijanie papierów nie musi być już tak denerwujące, jeśli będziesz zmieniać kolory pieczątek. Może to nie jest coś, za co wiele osób by oszalało z radości, jednak z pewnością jest to jakieś urozmaicenie, dzięki czemu papiery nie wyglądają wciąż tak samo. Wszystko więc zależy od tego, jaki kolor pieczątki chcesz mieć. Możesz wybrać zarówno kolor tuszu, jak i kolor samej pieczątki. Jest to mały detal, który często dla niektórych ludzi jest ważny, dlatego jeśli znudziły Ci się ciemne i wyblakłe pieczątki, to nie czekaj i zamów już dziś pieczątki takiego koloru, jaki tylko chcesz.

Gumka do pieczątki – najważniejsze informacje

Warto wiedzieć o tym, że wykonujemy gumki do pieczątek metodą laserową, która zdecydowanie należy do tych precyzyjnych technik. Przede wszystkim pozwala dokładnie odwzorować szczegóły, nawet te najmniejsze, które chcesz, by znajdowały się na gumce do pieczątki. Ponadto precyzyjny laser potrafi wyciąć również logotyp na pieczątce, dzięki czemu możesz je bez problemu zamieścić. Jakość gumki do pieczątki jest natomiast naprawdę wysoka, gdyż jest odporna na szkodliwe czynniki oraz uszkodzenia mechaniczne. Wiąże się to z elastycznością materiału, z którego jest stworzona. Ponadto dzięki temu jest bardzo prosta w wymianie, co jest niebywałym plusem, gdyż nie trzeba wymieniać całej pieczątki, a jedynie gumkę, którą możesz zaprojektować własnoręcznie od nowa na naszej stronie internetowej.

Poduszki tuszowe – bez nich się nie obejdzie

Gumki do pieczątek to zdecydowanie sposób na to, jak łatwo zmienić treść i kolor pieczątki, zmieniając jedynie jej gumkę. Warto jednak pamiętać, że długo używana pieczątka może mieć wybitą poduszkę tuszową. Jeśli tak jest, najlepiej będzie ją wymienić, by odbicia były wyraźne i nie było wątpliwości co do tego, czy aby na pewno pieczątka jest danej firmy i czy jest oryginalna. Może też zdarzyć się sytuacja, w której wystarczy jedynie dolać tuszu, dlatego warto sprawdzić, w jakim stanie jest pieczątka, kiedy zmieniamy jej gumkę. Polimer do pieczątki to jedno, jednak tusz to element, bez którego będzie ona niemalże bezużyteczna, dlatego zadbaj, by poduszka nie była wybita, oraz by znajdowała się wystarczająca ilość tuszu.

Jak wymienić gumkę w pieczątce

To nie jest wcale trudne, jednak kiedy nie robiłeś tego nigdy lub dawno, możesz oczywiście zapomnieć, jak wymienia się polimer do pieczątki.

  1. Najpierw musisz pamiętać o tym, by wyjąć poduszkę z tuszem i odbić stempel najlepiej kilka razy, żeby nie zostało na nim tuszu.
  2. Następnie musisz odwrócić automat tak, by płytka była do góry a następnie go zablokuj.
  3. Teraz odklej gumkę, jednak uważaj, by nic nie uszkodzić.
  4. Bardzo ważnym krokiem jest oczyszczenie podstawy automatu odbijającego z możliwych pozostałości kleju.
  5. Jeśli nowa gumka posiada jeszcze zabezpieczenie, to teraz musisz je odkleić. Kiedy już to zrobisz zajmij się dokładnym przyklejeniem gumki do matrycy.
  6. Ostatnim krokiem będzie umieszczenie poduszki z tuszem w automacie.

Jak więc widzisz nie jest to wcale takie trudne, jednak warto sobie przypomnieć wszystkie kroki po kolei, by nie zniszczyć sobie pieczątki. Zatem pieczątki w dłoń i powodzenia!

Ile linijek może być w pieczątce?

Każdy kto potrzebuje pieczątki zastanawia się, ile tak naprawdę linijek będzie potrzebował, by odbicie wyglądało ładne, estetycznie i przede wszystkim wyraźnie. Gumka do pieczątki daje wiele możliwości, w tym również to, by wybrać tyle linijek, ile potrzeba. Przeważnie jest to od 3 do 9 linijek, w których możesz zawrzeć to, co uważasz za najważniejsze, lub to, co po prostu Ci się podoba. Ile więc linijek będzie najlepsze? Wszystko zależy od tego, jakiej pieczątki potrzebujesz, gdyż niektórym wystarczą 3 linijki, a innym trudno będzie zmieścić wszystko w 9 linijkach, dlatego przemyśl to, ile informacji ma być na pieczątce i ile linijek będzie to wymagało, a wykonaniem zajmiemy się my.

Darmowa dostawa

Jeśli zdecydujesz się na zakup w naszym sklepie, a zamówienie wyniesie więcej niż 149zł netto, wówczas dostaniesz darmową dostawę, co z pewnością ułatwi cały proces. Przyjmujemy zamówienia hurtowe, dlatego jeśli potrzebujesz wyposażyć firmę w pieczątki, to ta oferta z pewnością będzie dla Ciebie dobra. Możesz wybrać oczywiście dogodną dla Ciebie formę dostarczenia towaru. Oferujemy paczkomaty Inpost, dzięki którym odbierzesz swoją paczkę wtedy, kiedy będzie dla Ciebie najlepszy moment. Ponadto jeśli chcesz, by paczka została dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres, oferujemy kuriera Inpost, dzięki czemu będziesz mógł spodziewać się paczki już następnego dnia roboczego od jej nadania. Istnieje również opcja odebrania paczki w naszym salonie, między 9:00 a 17:00, dlatego wybierz taką formę dostawy, która jest dla Ciebie najdogodniejsza.

Gumka do pieczątki – nie czekaj

Jeśli potrzebujesz nowej treści na pieczątce, a nie chcesz wymieniać całej pieczątki, to wymiana gumki do pieczątki będzie najlepszym i najkorzystniejszym wyborem. Szczególnie jeśli będzie to kwestia wielu pieczątek, gdyż wówczas zaoszczędzisz trochę pieniędzy. W naszym sklepie będziesz mógł wybrać wzór, lub sam zaprojektować własny polimer do pieczątki, będziesz mógł wybrać kolor i dokupić niezbędne elementy, takie jak poduszki tuszowe lub tusz do pieczątek. Zamówienia wysyłamy do 24 godzin od zaakceptowania zamówienia i realizujemy również zamówienia hurtowe. Jeśli więc potrzebujesz pieczątki, to zrealizujemy Twoje zamówienie najlepiej, jak to będzie możliwe.