cart TWÓJ KOSZYK 0

Drukarenka – jedna pieczątka, setki zastosowań

Tradycyjna pieczątka automatyczna posiada wiele zalet, związanych z jej niezawodnością i trwałością, nie oferuje jednak możliwości swobodnego dostosowania jej treści do poszczególnych sytuacji. Rozwiązaniem tego problemu jest drukarenka, czyli pieczątka do samodzielnego układania tekstu. Na czym polega zasada jej działania? Które branże zyskają najwięcej na ich wprowadzeniu? Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym najnowszym artykułem, w którym udzielimy odpowiedzi na powyższe pytania.

Na jakiej zasadzie działa drukarenka?

Drukarenka to pieczątka z wymiennym tekstem, umożliwiająca samodzielną i szybką zmianę nanoszonej treści. Najważniejszym elementem składowym drukarenki jest automat samotuszujący wraz z odpowiednim zestawem czcionek, obejmującym litery (również te z polskiego alfabetu), cyfry oraz znaki. Odpowiedni napis układa się za pomocą pęsety, która pomaga też w błyskawicznej wymianie treści.

Pieczątka z wymiennymi literami została zaprojektowana z myślą o jak najszybszym ułożeniu i redakcji napisu, który ma znaleźć się na znakowanych materiałach. Konstrukcja drukarenki została stworzona z myślą o potrzebach użytkowników z wielu branż produkcyjnych i handlowo-usługowych. Wykonane odciski doskonale sprawdzają się na wielu typach podłoża, takich jak papier biurowy, karton czy materiały tekstylne.

Drukarenka – jakim firmom przyda się ona najbardziej?

Pieczątka do samodzielnego układania tekstu to propozycja skierowana do każdego przedsiębiorstwa, którego prowadzenie wymaga częstej zmiany treści na pieczątce. Przykładem takich firm są m.in. instytucje kultury, które samodzielnie stemplują wejściówki na organizowane imprezy i kontrolerzy jakości oraz specjaliści BHP, nadzorujących wiele działań w tym samym czasie.

Drukarenka pozwala na błyskawiczną aktualizację treści pieczątki, dzięki czemu można bez trudu stosować ją w każdych okolicznościach. Odpowiednio wykonane odciski doskonale sprawdzą się przy oznaczaniu biletów, zaproszeń, plakatów, ulotek, dokumentów, toreb z zamówieniami na dowóz, a nawet do stemplowania odzieży laboratoryjnej – liczba możliwych zastosowań jest niemal nieograniczona.

Pieczątka z wymiennymi literami, czyli jak samodzielnie ułożyć tekst?

Skomponowanie poprawnej płytki z tekstem to czynność prosta i intuicyjna. Jedynym aspektem, na który należy zwrócić szczególną uwagę, jest sam proces układania czcionki – aby pieczątka z wymiennymi literami działała poprawnie, poszczególne symbole muszą znajdować się w lustrzanym odbiciu względem opracowanego projektu.

Naciśnij drukarenkę i zablokuj ją za pomocą bocznych przycisków w momencie, w którym płytka z tekstem znajduje się na widoku. Wprowadź odpowiednie literki we wgłębienia na płytce za pomocą pęsety. Ułóż poprawnie napis, zwolnij blokadę przy pomocy bocznych przycisków i wykonaj odbicie testowe.

Drukarenka od Stempleks to gwarancja najwyższej jakości

Potrzebna Ci pieczątka do samodzielnego układania tekstu, która nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji? Dobrze trafiłeś! Nasza firma specjalizuje się w realizacji zleceń dla przedsiębiorców z wielu zróżnicowanych branż. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, zawsze szukając najlepszych możliwych rozwiązań. Skontaktuj się z naszymi specjalistami i dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w funkcjonalne drukarenki.