Druk banerów reklamowych z siatki mesh we Wrocławiu

Siatka mesh jest świetnym nośnikiem reklam na wszelkiego rodzaju budynkach oraz rusztowaniach. Dzięki swojej strukturze jest bardzo wytrzymała i mało podatna na podmuchy wiatru. Banery z siatki mesh nie tworzą „efektu żagla”, dzięki czemu reklamy są zawsze czytelne i dobrze widoczne. Takie właściwości sprawiają, że siatka mesh może być rozwieszana nawet między budynkami i w miejscach, w których odczuwalne są silne podmuchy wiatru.

Druk banerów reklamowych na siatce mesh we Wrocławiu zamówią Państwo w firmie Stempleks.pl. Wyróżnia nas szybka realizacja zamówień i konkurencyjne ceny. Siatka mesh nadrukowana w Stempleks to idealny sposób na reklamę banerową w miejscach narażonych na silne podmuchy wiatru. Już dziś sprawdź naszą ofertę!

Co to jest siatka mesh?

Siatka mesh to przepuszczający powietrze, bardzo lekki i wytrzymały materiał poliestrowy powleczony PCV, który świetnie nadaje się jako nośnik reklamy umieszczanej na nawet bardzo wysokich konstrukcjach. Banery z siatki mesh są odporne na działanie wody, UV oraz zmiany temperatur. Materiał, z którego są wykonane, jest bardzo trudny do rozdarcia, a dzięki swojej przepuszczalnej powietrze strukturze chroni również konstrukcję, na której siatka jest rozwieszona.

Co istotne, siatka mesh nie zasłania dostępu światła, więc z powodzeniem może być instalowana również na budynkach mieszkalnych. Ponadto banery na siatce mesh są bardzo łatwe w transporcie – wystarczy je zwinąć, aby powstał niewielkich rozmiarów rulon. Siatka mesh to nowoczesny nośnik wielkoformatowych reklam, który sprawdzi się nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.

Ekspozycja reklamy w formie banera z siatki mesh

Budynki i przestrzenie pomiędzy nimi oraz wszelkiego rodzaju rusztowania stanowią idealne przestrzenie dla wielkoformatowych reklam na banerach. Siatka mesh dzięki swoim właściwościom nie zniszczy konstrukcji, na której jest zawieszona, nawet podczas silnych podmuchów wiatru. Dlatego ekspozycja reklamy na siatkach mesh jest tak skuteczna. Druk banerów reklamowych na siatce mesh we Wrocławiu wykonają Państwo w firmie Stempleks.pl.

Jak zamówić baner z siatki mesh?

Zamawiając produkcję reklamy u nas mają Państwo gwarancję jakości, szybkiej realizacji i konkurencyjnej ceny. Wybierając siatkę mesh jako materiał mogą liczyć Państwo na zawsze widoczne, czytelne i odporne na trudne warunki atmosferyczne oraz nawet bardzo silne podmuchy wiatru banery bez odkształceń. Sprawdź naszą ofertę na nadruk banerów we Wrocławiu i w innych większych miastach Polski!

W celu zamówienia baneru z siatki mesh skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy!