cart TWÓJ KOSZYK 0
długopisy drewniane

Długopisy drewniane z logo – ekologiczna alternatywa dla długopisów z plastiku!

Długopisy drewniane z logo – ekologiczna alternatywa dla długopisów z plastiku!

Długopisy wykonane z drewna stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych plastikowych długopisów. Oto, dlaczego warto zdecydować się na długopisy z logo z drewna jako ekologiczne gadżety firmowe!

Jakie zalety mają długopisy drewniane?

Korzystanie z długopisów z drewna ma wiele zalet, zarówno dla użytkowników, jak i dla środowiska.

Drewniane długopisy są wykonane z naturalnego drewna, co oznacza mniejsze obciążenie środowiska w porównaniu do produkcji plastikowych długopisów. Po zużyciu drewniane długopisy ulegają naturalnemu rozkładowi, nie zanieczyszczając środowiska.

Mają one też efektowny wygląd. Słoje drewna nadają długopisom naturalny urok. Każdy długopis jest unikalny ze względu na różnice w strukturze drewna. Drewniane długopisy są eleganckie i pasują zarówno do codziennego użytku, jak i do bardziej formalnych okazji.

Drewniane długopisy nie zawierają też szkodliwych substancji, takich jak ftalany czy BPA, które mogą występować w plastikowych długopisach.

Można również je personalizować. Długopisy z logo Twojej firmy stanowią doskonały gadżet reklamowy. Rozdawane na konferencjach czy targach skutecznie przyczyniają się do promocji marki.

długopisy drewniane

Dlaczego warto wybrać długopisy z logo z drewna dla Twojej firmy?

Liczne zalety, jakie mają długopisy drewniane, sprawiły, że aktualnie są one bardzo popularne jako gadżety firmowe. Co przemawia za ich zakupem?

  • Widoczność marki – długopisy z logo stanowią unikalne miejsce do prezentacji przekazu dla Twojej marki. Kiedy ktoś z nich korzysta, Twoje logo jest stale widoczne, co wpływa na rozpoznawalność biznesu.
  • Praktyczność – długopisy są niezbędne w codziennym życiu. Dzięki drewnianym długopisom Twoi pracownicy lub klienci zawsze będą mieli pod ręką praktyczny gadżet.
  • Elegancja i unikalność – drewniane długopisy mają naturalne piękno i charakteryzują je unikalne słoje drewna, co dodaje im elegancji. To gadżet, który wyróżni Twoją firmę.

Jakie długopisy z drewna wybrać?

W sprzedaży dostępne są długopisy drewniane w najróżniejszych wariantach, co powoduje, że można dostosować je specjalnie do własnych potrzeb i oczekiwań.

Najprostsze długopisy drewniane wykonane są z litego drewna i nie mają przycisków do wysuwania wkładu. Są one dostępne w najniższych cenach i w różnych kolorach wkładów. Nieco więcej trzeba będzie zapłacić za długopisy z przyciskami i uchwytami, które na ogół wykonane są z wytrzymałego metalu.

Można także zdecydować się na gotowe zestawy piśmiennicze zawierające w składzie długopisy drewniane oraz inne gadżety, na przykład ołówki. Są one umieszczane w dekoracyjnych etui.

Podsumowując, drewniane długopisy to nie tylko praktyczne narzędzia do pisania, ale także ekologiczna i estetyczna alternatywa dla plastikowych długopisów.