cart TWÓJ KOSZYK 0
dlugopis firmowy

Długopis firmowy – praktyczny dodatek zawsze pod ręką

Długopis firmowy to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych firmowych gadżetów. Jest nieodłącznym dodatkiem branżowych targów, zestawów upominkowych czy dni otwartych o niezwykle użytkowym charakterze, który może towarzyszyć obdarowanemu przez wiele nadchodzących miesięcy. Dlaczego warto zainwestować w tego typu rozwiązanie?

Długopis firmowy to jeden z ulubionych gadżetów promocyjnych

Choć połączone z chmurą smartfony stanowią dla wielu osób podstawową metodę sporządzenia notatek, wiele osób wciąż gustuje w odpornym na brak zasięgu papierze. Samoprzylepne karteczki, listy zakupów czy sporządzone pobieżnie notatki pomagają nam zorganizować swój dzień i uporządkować bieżące sprawy. Warto pamiętać również, że samodzielne zapisywanie pilnych spraw sprawia, że znacznie łatwiej jest nam zapamiętać ich treść.

Własnoręczne zapisy są również znacznie wygodniejsze w sytuacjach wymagających wsparcia specjalisty czy doradcy. Rezygnując z przygotowanych wcześniej arkuszy do druku może on krok po kroku przeprowadzić klienta przez meandry danego zagadnienia, zatrzymując się na dłużej przy każdej kwestii powodującej trudności.

Które branże powinny zainwestować w długopisy firmowe?

Powyższe przykłady wskazują, że w długopis firmowy z eleganckim grawerunkiem powinny zainwestować przede wszystkim przedsiębiorstwa z sektora usługowego, związanego z szeroko pojętym consultingiem i doradztwem. Jeśli codzienna praca specjalistów Twojej firmy wymaga od nich wielu spotkań z klientem, podczas których zachodzi konieczność sporządzenia wielu notatek, długopis firmowy z pewnością okaże się praktycznym, użytecznym gadżetem, który zostanie z Twoimi klientami na dłużej.

Zamówienie takich długopisów szczególnie poleca się:

  • doradcom finansowym,
  • biurom rachunkowym,
  • kancelariom adwokackim,
  • firmom consultingowym,
  • biznesom, które regularnie uczestniczą w targach i konferencjach,
  • przedsiębiorstwom i instytucjom, kompletującym upominkowe paczki z gadżetami.

Dlaczego warto postawić na ofertę Stempleks?

Nasza firma posiada w swojej ofercie elegancki metalowy długopis firmowy w 15 uniwersalnych kolorach, które z pewnością doskonale wpasują się w linię graficzną Twojej firmy – https://stempleks.pl/produkt/dlugopis-grawer/. Produkty marki Cosmo są solidne i wytrzymałe, dzięki czemu przysłużą się Twoim klientom przez długi czas. Wykonujemy grawery zarówno w oparciu o kompletny, przesłany projekt, jak i ogólne wytyczne i niezbędne materiały graficzne.

Zamów długopis firmowy marki Stempleks i dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy – odwiedź również zakładkę promocje, gdzie regularnie umieszczamy nasze atrakcyjne oferty rabatowe.