cart TWÓJ KOSZYK 0
pieczątka Colop, pieczątka Wagraf, pieczątka Trodat

Czołowi producenci pieczątek. Poznaj różnicę pomiędzy poszczególnymi firmami

Chociaż mówi się, że „lider może być tylko jeden” to w przypadku producentów pieczątek jest ich znacznie więcej. Od wielu lat, niezmiennie prym wiodą 3 znane marki: Colop, Wagraf i Trodat. Dowiedz się, czym różni się asortyment tych firm od siebie oraz na jakie ich produkty warto zwrócić uwagę.

Polskie pieczątki Wagraf

Wagraf to rodzima firma, która działa nieustannie od 1957 roku. Przez wiele lat była najpopularniejszym producentem wygodnych i praktycznych automatów stemplarskich. Tradycyjne pieczątki Wagraf do dziś cieszą się niesłabnącym uznaniem, jednak firma nie spoczywa na laurach. Chętnie sięga po nowoczesne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się zarówno w ogromnych korporacjach, niewielkich przedsiębiorstwach, jak i w użytku prywatnym. Niewątpliwym atutem pieczątek Wagraf jest ich niska cena oraz wysoka trwałość.

Jednym z najpopularniejszych modeli tej marki jest Wagraf Polan 3, który z łatwością pomieści wszystkie dane firmowe, a po zamknięciu jego małe gabaryty pozwolą na łatwy transport i przechowywanie.

Znane na świecie pieczątki Colop

Marka Colop dostępna jest w 120 krajach na całym świecie. Firma posiada bardzo szeroki asortyment różnego rodzaju pieczątek o wielu kształtach. Warto wspomnieć, że marka Colop została wyróżniona wieloma certyfikatami, w tym między innymi, Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością według ISO 9001:2015.

W asortymencie oprócz standardowych firmowych pieczątek samotuszujących znajdziemy wiele ciekawych, nowoczesnych propozycji. Jedną z nich jest pieczątka elektroniczna E-mark, której produkcja może znacząco wpłynąć na zmianę kierunku rozwoju rynku stemplarskiego.

Austriackie pieczątki Trodat

Marka Trodat stawia przede wszystkim na ciągły rozwój. Dzięki temu firma od wielu lat może cieszyć się mianem jednego z największych producentów pieczątek automatycznych na świecie. Obudowy w soczystych i pięknych kolorach mają wielu zwolenników.

Jednak szeroki wybór stempli to nie jedyne co Trodat ma do zaoferowania swoim Klientom. W ich asortymencie znajdziemy też materiały do grawerowania, znakowania i cięcia laserowego.  Dodatkowo warto wspomnieć, że Trodat w procesie produkcji swoich pieczątek, szczególnie dba o efektywne i rozsądne wykorzystywanie energii oraz surowców.

Ciekawym rozwiązaniem od Trodata są kolorowe pieczątki kieszonkowe z serii Mobile Printy, które świetnie sprawdzą się np. jako stemple lekarskie. Ich kompaktowa, wytrzymała budowa sprawia, że bez problemu zmieszczą się zarówno w kieszeni kitla lekarskiego, jak i w torbie na dokumenty.

Najwyższej jakości pieczątki Stempleks

Firma Stempleks od wielu lat, z powodzeniem, dostarcza najwyższej jakości stemple światowych i polskich producentów klientom biznesowym oraz osobom prywatnym. W naszym asortymencie oprócz standardowych pieczątek imiennych znajdują się też pieczątki szkieletowe, datowniki oraz stemple kieszonkowe wszystkich marek.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.