cart TWÓJ KOSZYK 0
papier firmowy

Chcesz stworzyć silną markę? Papier firmowy to element, o którym nie możesz zapomnieć

Wysoka jakość i niska cena to bez wątpienia dwa najważniejsze elementy, które zapewniają konkurencyjność firmom handlowo-usługowym. Warto mieć jednak na uwadze, że istnieje wiele kryteriów oceny przedsiębiorstwa, które umykają sztywnym ramom i jednoznacznej ocenie. Jednym z takich elementów jest bez wątpienia prezencja firmy. Profesjonalny papier firmowy to jeden z elementów skutecznej budowy jej wizerunku.

Dlaczego warto inwestować w papier firmowy?

Choć pojęcie komunikacji wizerunkowej nie jest niczym nowym w świecie biznesu, wiele firm zdaje się bagatelizować płynące z niej korzyści. Spójna linia graficzna materiałów drukowanych i internetowych wysyła do potencjalnego Klienta jasny komunikat: skupiamy się na produkcie, nie zapominając o detalach. Wzmacnia także siłę marki, co pozwala narzucać wyższe marże.

Jednolita linia graficzna powinna obejmować m.in. przyjętą kolorystykę, uniwersalny szablon graficzny czy rozmieszczenie poszczególnych elementów, takich jak dane kontaktowe i logo. Tak opracowana komunikacja wizerunkowa z pewnością sprawdzi się w obszarach, takich jak:

  • strona internetowa,
  • reklama drukowana,
  • e-reklama,
  • wizytówki,
  • materiały promocyjne (teczki, koszulki, gadżety, itp.),
  • papier firmowy.

Jakie branże powinny zaopatrzyć się w papier firmowy w pierwszej kolejności?

Papier firmowy można stosować z powodzeniem zarówno w komunikacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Dyrektorzy i kierownicy działów mogą wykorzystywać go do ogłaszania istotnych informacji w obrębie firmy, a pracownicy współpracujący bezpośrednio z Klientami używać go do wymiany korespondencji.

Warto pamiętać, że istnieje wiele usług, dla których papier firmowy to absolutny must have. Wymóg ten dotyczy przede wszystkim tych branż, w których kluczową rolę odgrywa zaufanie i pełny profesjonalizm. W elegancki papier firmowy powinny zainwestować kancelarie prawne, biura księgowe, doradcy finansowi, biura architektoniczne czy instytucje kultury.

Jak zamówić nasz papier firmowy?

Druk papieru firmowego w Stempleks to proces intuicyjny i szybki. Zapewniamy naszym Klientom prosty sposób zlecenia, ekspresową realizację i wysoką jakość wykonania. Zajmujemy się zarówno wydrukiem gotowych projektów naszych Klientów, jak i tworzeniem ich samodzielnie – potrzebujemy wówczas jedynie logotypu o jakości co najmniej 300 dpi oraz informacji, które mają znaleźć się na wydruku.

Zamówienie na druk papieru firmowego realizujemy w maksymalnie dwa dni robocze, liczone od momentu przesłania projektu do akceptacji do końcowego wydruku. Akceptujemy pliki w formacie PDF, JPG oraz TIFF, przygotowany projekt musi posiadać nadane spady o rozmiarze 3 mm. Odpowiedni format brutto papieru firmowego to 216×303 mm. Ostateczną wersję projektu należy zapisać w kolorystyce CMYK oraz zamienić czcionki na krzywe. Rozdzielczość tak przygotowanego szablonu powinna wynosić co najmniej 300-350 dpi.

Druk papieru firmowego? Tylko w Stempleks!

Nasza firma zajmuje się poligrafią od niemal 7 lat. Na naszym wyposażeniu znajdują się wyłącznie urządzenia najwyższej klasy, takie jak gilotyna elektryczna Ideal 4315 oraz maszyna produkcyjna Konica Minolta C3070. Już dziś złóż zamówienie na profesjonalny papier firmowy w Stempleks i zadbaj o prezencję swojej firmy. Zaufaj naszemu doświadczeniu i przygotuj z nami elegancki i funkcjonalny projekt.