cart TWÓJ KOSZYK 0

Banery reklamowe – co powinieneś o nich wiedzieć?

Wielkoformatowe banery reklamowe na stałe wpisały się w wiele polskich krajobrazów. Rozwiązanie to ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Pierwsza grupa chętnie przytacza przykłady oryginalnych i intrygujących kampanii, które zwiększyły świadomość klientów względem poszczególnych marek. Drudzy odwołują się przede wszystkim do zbyt dużego zagęszczenia banerów i billboardów w centrach miast, nadających im niemal karykaturalny wygląd.

Warto pamiętać jednak, że ustawione w odpowiednich miejscach banery reklamowe z pewnością przyniosą Twojej firmie oczekiwany rezultat – wystarczy jedynie wiedzieć, gdzie je umieścić. Jak sprawić, aby inwestycja w taką formę reklamy przyniosła oczekiwany skutek?

Do czego służą banery reklamowe? Kto korzysta z nich najczęściej?

Banery reklamowe to rodzaj reklamy wielkoformatowej, której powierzchnia obejmuje najczęściej kilka metrów kwadratowych. W przeciwieństwie do billboardów, osadzonych zazwyczaj w konkretnym, przeznaczonym do tego miejscu, banery można stosować m.in. na specjalnych stelażach bądź przyczepiać w niemal dowolnym miejscu za pomocą np. opasek zaciskowych, nazywanych potocznie „trytytkami”. Warto pamiętać również, że w przeciwieństwie do papierowych, klejonych arkuszy, raz wykorzystany baner można z łatwością przenieść w inne miejsce.

Ze względu na swój wielkogabarytowy charakter, banery reklamowe doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pierwszorzędną rolę odgrywa czytelność przekazu (i odpowiednio wielkie litery). Z produktów tych z powodzeniem korzystają m.in. znajdujące się przy drogach szybkiego ruchu restauracje, stacje benzynowe czy warsztaty samochodowe. Ogłaszane za pośrednictwem banerów komunikaty są wystarczająco czytelne, aby siedząca w jadącym samochodzie osoba mogła się z nimi zapoznać.

Jak produkujemy banery reklamowe w Stempleks?

Banery reklamowe to ważny punkt w ofercie naszej firmy. Podejmujemy się produkcji materiałów reklamowych o objętości minimum 1 metra kwadratowego (100 cm na 100 cm). Drukujemy je na materiale typu FRONTLIT o wysokiej gramaturze 510 g/m2, dzięki czemu cechuje się on trwałością i odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Dzięki oczkowaniu co 50 cm, banery reklamowe można stabilnie i bez trudu przytwierdzić do większości standardowych stelaży bez obaw o silny wiatr czy niekorzystną pogodę. W cenie wydruku banerów w naszej firmie zawiera się również prosty projekt, zawierający jednokolorowe tło i napis wraz z logotypem bądź zdjęciem.

Naszą ofertę adresujemy również do osób, które poszukują bardziej zaawansowanych projektów – za dopłatą oferujemy również stworzenie profesjonalnego baneru graficznego, zgodnie z wytycznymi klienta, w którym będą zawarte aż 4 bezpłatne modyfikacje. Już dziś skontaktuj się z naszymi specjalistami i zamów wymarzone banery reklamowe, które pomogą Ci rozreklamować działalność swojej firmy.