cart TWÓJ KOSZYK 0
winietka na stole

4 sytuacje, w których należy sięgnąć po tradycyjne winietki

Klasyczne winietki na stół to funkcjonalne i dekoracyjne wyposażenie niemal każdej konferencji, szkolenia czy targów. Dodatek ten przydaje się zwłaszcza w sytuacjach, w których prelegenci i uczestnicy wydarzenia nie znają się osobiście – winietki pełnią wówczas funkcję „trójwymiarowej wizytówki”, na której zawrzeć można personalia oraz zajmowane stanowisko. Jakie eventy nie mogą obejść się bez tych akcesoriów?

1.     Konferencje prasowe

Konferencją prasową nazywamy najczęściej wydarzenie medialne, w którym dana organizacja lub firma zaprasza dziennikarzy do wysłuchania przygotowanego oświadczenia i umożliwia zadawanie pytań, związanych z tematem wystąpienia. Choć wiele instytucji zatrudnia rzecznika, odpowiedzialnego za wygłoszenie odczytu i udzielania odpowiedzi na zadane pytania, wiele konferencji odbywa się przy udziale kilku zaangażowanych w temat osób.

Aby upewnić się, że konferencja będzie odbywać się zgodnie z planem (a poszczególne pytania będą kierowane do właściwych specjalistów), warto postawić na tradycyjne winietki na stół, które będą uwzględniać zakres odpowiedzialności danej osoby.

2.     Spotkania z kontrahentami

Jeśli Twoja firma uczestniczy w spotkaniach, w których bierze udział kilku jej przedstawicieli (kierownicy działów, dyrektorzy, kluczowi specjaliści), warto zaopatrzyć się w winietki biznesowe. Pomogą one ustalić kontrahentom zakres obowiązków poszczególnych osób uczestniczących w rozmowie i zagwarantują, że negocjacje będą przebiegać w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze.

3.     Szkolenia

Podobnie jak w przypadku konferencji prasowych i spotkań biznesowych, organizacja profesjonalnego szkolenia może wymagać zaangażowania wielu ludzi „z zewnątrz”, z którymi pracownicy Twojej firmy nie mieli okazji wcześniejszej współpracy. Tradycyjne winietki na stół to najprostszy i najskuteczniejszy sposób na sprawną organizację wydarzenia – przy ich pomocy można m.in. rozsadzić prelegentów zgodnie z kolejnością występowania bądź podzielić zgodnie z tematyką zajęć.

4.     Panele dyskusyjne

Organizacja paneli dyskusyjnych była częstym punktem programów wielu kin, teatrów, klubów literackich czy domów kultury. Choć zaplanowanie takiego przedsięwzięcia w dobie koronawirusa staje się niemal niemożliwe, punkt ten z pewnością ponownie stanie się atrakcją wielu organizacji kulturalnych.

Standardowe wizytówki na stół to doskonały dodatek do organizacji takiej imprezy – przy ich pomocy bez trudu będzie można wskazać nie tylko gwiazdę wieczoru (która jest, rzecz jasna, rozpoznawalna i bez odpowiedniej adnotacji), jak również moderatora panelu czy eksperta, wypowiadającego się w danym temacie.

Winietki w Stempleks występują w wielu uniwersalnych formach

W ofercie naszej firmy znajdują się szablony pod eleganckie winietki biznesowe, jak i uniwersalne winietki do wypisania, które doskonale posłużą w sytuacjach, gdy będą one potrzebne „na ostatnią chwilę”. Realizujemy zamówienia oparte o gotowe projekty, nadesłane nam przez Klientów, tworzymy również szablony „od zera” w oparciu o wytyczne i otrzymane materiały graficzne. Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy. Odwiedź stronę internetową Stempleks i już dziś zamów eleganckie i praktyczne winietki, które uświetnią każde zorganizowane wydarzenie.